אם לבן 3 חולה סרטן: “רוצים לקחת לי את הילד כי אני מטפלת בו עם קנאביס”

אם לילד בן 3 הסובל ממחלת הסרטן מסרבת להמשיך עם טיפולי הכימותרפיה ומטפלת בו בעזרת קנאביס. כעת מאיימות הרשויות שייקחו אותו ממנה.

בתחילת החודש סיפרנו על אלכסנדרה היל בת השנתיים שמתה בבית משפחתה החורגת לאחר שנלקחה מבית הוריה בגלל שעישנו מריחואנה.

סיירה רידל מקולורדו עומדת כעת בפני דילמה קשה לאחר שהרשויות מאיימות שייקחו את בנה הקטן החולה בסרטן בגלל שהיא מסרבת להמשיך את טיפולי הכימותרפיה ומעדיפה טיפול טבעי בקנאביס.

לנדון בן ה-3, בנה הקטן של סיירה, חלה בלוקמיה בגיל שנתיים ובתחילה הרופאים העריכו כי נותרו לו ימים ספורים בלבד לחיות. לאחר שהחל לקבל טיפולי כימותרפיה אשר עשו אותו חולה מאוד וגרמו לו לסיוטים, החליטה סיירה לעבור לטיפול טבעי בקפסולות של שמן קנאביס.

צפו בדיווח:

“אני אעשה כל שביכולתי כדי לוודא שבני יזכה לחיות עוד יום אחד ללא כאבים,” אמרה סיירה לחדשות CBS. “אני רוצה לתת לו את איכות החיים שמגיעה לו.”

מצבו של לנדון משתפר מאוד והוא מתחזק מיום ליום, אך כעת סיירה עומדת בפני התלבטות קשה לאחר שהרשויות מאיימות לקחת את בנה ממנה בגלל שהרופאים ‘לא רואים את הקנאביס כטיפול יעיל בסרטן’.

לנדון - בן 3 חולה סרטן ומטופל בקנאביס
לנדון – בן 3 חולה סרטן ומטופל בקנאביס

“קנאביס, כמו מורפין, הוא תרופה לכל דבר,” אמרה סיירה. “וזה לא סתם סם, זו תרופה, והיא עוזרת לבני הקטן במאבקו עם הסרטן.”

במטרה להקל על הטיפול בבנה בעזרת קנאביס, עבר סיירה להתגורר בקולורדו, בה אושרו השנה חוקים ללגליזציה של מריחואנה.

ראו גם: הממשל הפדרלי אישר את חוקי הלגליזציה בוושינגטון וקולורדו

בדף פייסבוק מיוחד שפתחה עבור המאבק, כתבה סיירה: “החלטתי להפסיק עם טיפולי הכימותרפיה באמצע חודש מאי. הקנאביס מצליח לגרום לסרטן להתכווץ ותוצאות המעבדה פשוט מדהימות.”

קבוצת התמיכה בלנדון

אך לצערה של סיירה, הרופאים אינם מקבלים את הטיפול האלטרנטיבי שהחליטה לספק לבנה בן ה-3. “הרופאים גורמים לי להרגיש כאילו אני מבטיחה את מותו של לנדון בזה שאני לא נותנת לו סטרואידים וכימו לשלוש שנים נוספות,” אמרה. “עכשיו הם רוצים לקחת אותו ממני ומאיימים שאין להם ברירה אלא לדווח למשטרה ולרשויות הרווחה.”

“הוא מגיב לטיפול בקנאביס באופן מדהים ממש, איך הם לא רואים את מה שקורה לנגד עיניהם? קנאביס מצליח להילחן בסרטן שלו!” הוסיפה.

ראו עוד: בת 7 חולה בלוקמיה מטופלת בקנאביס רפואי

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר