טוען...

אירוסמית’ באורוגוואי: “מברכים את הנשיא על קידום הלגליזציה”

אירוסמית’, אחת מאגדות הרוק הגדולות בהיסטוריה, ביקרו השבוע באורוגוואי לקראת הופעתם בקונצרט אמש. ערב לפני ההופעה פגשו חברי ההרכב את נשיא אורוגוואי חוסה מוחיקה וברכוהו על פועלו למען לגליזציה.

חברי להקת אירוסמית’, אחת מלהקות הרוק הגדולות בהיסטוריה, ביקרו השבוע אצל נשיא אורוגוואי, חוסה מוחיקה, וברכוהו על פועלו למען לגליזציה של קנאביס ועל תרומתו לנזקקים בארצו.

סטיבן טיילר וחוסה מוחיקה
סטיבן טיילר וחוסה מוחיקה עם הגיטרה החתומה

סטיבן טיילר, סולן הלהקה, בירך את הנשיא, נתן לו גיטרה מהודרת חתומה במתנה ואמר כי מוחיקה הוא “אחד הנשיאים הטובים ביותר באמריקה”.

“אנחנו מאמינים בדברים שהוא [מוחיקה] אומר,” אמר טיילר. “הנשיא שלכם הוא לוחם שלום וגם אנחנו לוחמים, בעזרת המוזיקה, למען שלום.”

מוחיקה, שבילה בעבר 14 שנים בכלא וסבל עינויים קשים, מכונה “הנשיא העני בעולם” וידוע בגישתו יוצאת הדופן וחתירתו לצדק ואמת. הוא חי בצניעות מופלגת ונוהג ברכב חיפושית ישן.

בסוף החודש אמורים להיכנס לתוקפם באופן רשמי ומוחלט חוקי הלגליזציה החדשים שעברו באורוגוואי השנה ומתירים שימוש במריחואנה וחשיש באופן חופשי. במסגרת החוק החדש תמכור המדינה לאזרחים ג’וינטים בעלויות מזעריות ביותר של 2.5$ דולר לגרם.

הפגישה בין אירוסמית’ לנשיא מוחיקה נערכה ערב לפני הופעתם בעיר הבירה מונטווידאו. את הגיטרה החתומה תרם מוחיקה לארגון העוזר לילדים נזקקים.

אירוסמית' וחוסה מוחיקה
חברי אירוסמית’ יחד עם נשיא אורוגוואי חוסה מוחיקה והגיטרה החתומה

קטע מן ההופעה אמש במונטווידאו:

ראו גם: האו”ם מזהיר את אורוגוואי: “לגליזציה היא מעשה מסוכן”

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר