מגלגל...

5 אפליקציות לצרכני ומגדלי קנאביס

בעידן הטכנולוגי של היום הפך שוק האפליקציות למרכז ההולך וגדל של תעשיית הקנאביס החוקי – לצערנו בינתיים בעיקר לשוק האמריקני. רוצים למצוא בקלות שותף לג’וינט או לקבל טיפים מקצועיים בגידול ביתי? הנה 5 אפליקציות שחייבים להכיר.

בעבר בידיו של כמעט כל צרכן קנאביס מצוי היה ניתן למצוא ג’וינט, אולי באנג, כמה פרחים ריחניים ואיזו שקית של במבה. אבל הזמנים משתנים, ולקובץ הפריטים האהובים נוסף גם סמארטפון מלא אפליקציות.

בעידן המידע, ההתקדמות הטכנולוגית הולכת ומכריעה את המלחמה בסמים, לטובתם של הצרכנים כמובן, ומביאה את השוק החוקי (וגם את השוק הלא חוקי) למעמד חדש.

הנה 5 אפליקציות חדשות שהופכות את חיי הצרכנים למהנים ופשוטים יותר:

אימפריית הקנאביס של הדור החדש – Weed Maps

אחת האפליקציות הוותיקות בשוק הקנאביס, שכבר הפכה לאימפריה המגלגלת עשרות מיליוני דולרים בשנה, מוצאת בעבור הצרכן את חנויות הקנאביס הקרובות ביותר למיקומו הגיאוגרפי – שירות הפועל כרגע בעיקר בארה”ב וקנדה.

אימפריית הקנאביס של הדור החדש - Weed Maps
אימפריית הקנאביס של הדור החדש – Weed Maps

מסך האפליקציה הראשי המוצג למשתמש הוא למעשה מפה עליה מצוינים כל הרופאים הרשאים לספק מרשמים לקנאביס רפואי, וכן חנויות לרכישת קנאביס הנמצאות באזור. כמו כן, דרך האפליקציה ניתן גם להזמין משלוחי קנאביס עד הבית.

מלבד הפעלת האתר והאפליקציה, עוסקת חברת Weedmaps בקידום הלגליזציה בארה”ב. באפריל שנה שעברה רכשה החברה שטח פרסום ב’טיימס סקוור’ שבניו-יורק, עליו הוצג הסלוגן High NYC, במטרה לעורר מודעות ללגליזציה.

מאגר המידע הגדול בעולם – Leafly

אתר Leafly, שהחל את דרכו בתור קטלוג זני הקנאביס הגדול בעולם, מהווה היום את מקור המידע העיקרי בנוגע לצמח הקנאביס בשפה האנגלית.

ארכיון המידע הגדול בעולם -Leafly
מאגר המידע הגדול בעולם -Leafly

האתר והאפליקציה התואמת מציעים מידע אודות זני הקנאביס השונים והתאמתם לכל צורך, כולל מידע אודות זנים חדשים היוצאים לשוק, ואף מידע כללי אודות מחקרים חדשים ואירועים משמעותיים המתקיימים בתחום, בדומה למגזין בו אתם קוראים כרגע.

בנוסף, בשנה האחרונה החל האתר להפעיל שירות דומה לזה המוצע על ידי WeedMaps, המאפשר למשתמש לאתר חנויות קנאביס הקרובות למיקומו הגיאוגרפי.

הפייסבוק של עולם הקנאביס – Mass Roots

אם אהבתם את ‘פייסבוק’ ו’אינסטגרם’, לפחות לפני שכבשו אותם צילומי אוכל פוטוגני, בלוגריות אופנה וצלמי הריון, דמיינו לעצמכם פיד תמונות מרהיבות שכולו גן עדן לחובבי צמח הקנאביס.

אפליקציה לשיתוף תמונות וסטטוסים אודות מריחואנה
האינסטגרם של עולם הקנאביס – Mass Roots

MassRoots‘ היא האפליקצייה המושלמת לשתף את התמונות הכי ירקרקות שלכם: פרחים יפהפיים, שברי ‘דאב’ ענבריים או שיטות חדשות לעישון – אלה ועוד הם רק חלק מהעולם שתפגשו כשתגללו מטה באפליקציה.

בשנה שעברה גייסה החברה הון לפי שווי כולל של 5 מיליון דולר ולפי ההערכות בעולם הטכנולוגיה היא צפויה להמשיך ולגדול בשנים הקרובות.

‘גרין דייטינג’ – High there

מרגישים שכולם סאחים בטינדר? זו בדיוק האפליקצייה בשבילכם. High there משמשת להיכרויות מזדמנות, בדומה לאפליקציית ‘טינדר’, עם סינון התחלתי של קהל המשתמשים לפי העובדה שכולם מעשנים ואוהבים קנאביס.

אפליקציה למציאת שותף לעישון מריחואנה
מצאו לכם שותף לג’וינט – High There

בדומה לאפליקציית ‘מי שמח?‘ עליה סיפרנו לכם במאי האחרון, גם High there יכולה לשמש אתכם כדי למצוא שותף לג’וינט, אך הייחוד שלה הוא ‘גרין דייטינג’ – יצירת קשרים רומנטיים ודייטינג עם חובבי וחובבות קנאביס אחרות.

עזרה מקצועית בגידול ביתי – Grow Buddy

אפליקצייה מתקדמת המיועדת למי מאיתנו שהחליט לעסוק ב-“חקלאות ביתית”. אפליקציית Grow Buddy עוזרת לעקוב אחרי תהליך גידול הקנאביס ביעילות ועל ידי כך להגדיל את התפוקה ואת איכות התוצר הסופי.

אפליקציה לגידול קנאביס ביתי
מידע מפורט על הגידול שלכם – Grow Buddy

האפליקצייה מאפשרת לתעד ולעקוב אחר התהליך בעזרת גרפים והמלצות, משלב הזרע ועד לייבוש וליישון, ומאפשרת אפילו להוסיף לתיעוד גם תמונות עדכניות להעשרת הצבעוניות והיופי של אלבום הגידול האלקטרוני שלכם.

לאלו הנמנעים מגידול ביתי מפאת החוק, אך עדיין מעוניינים להיות אחראיים לצמחי ירוקים וריחניים (בתיאוריה) – הנה שני משחקי גידול קנאביס לסמארטפון שלכם.

ראו עוד:
אפליקציה חדשה תקבע האם אתם מסטולים מדי לנהיגה
סטארטאפ ישראלי חדש: ארון אוטומטי לגידול קנאביס בבית
אפליקציה חדשה: מרשם לקנאביס רפואי מבלי לצאת מהבית

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר