3 סוחרי טלגראס נעצרו בירושלים

15 מכשירי טלפון, קרוב ל-100 אלף ש”ח במזומן, שקיות מריחואנה, פלטות חשיש ושני צמחי קנאביס – כל אלו נתפסו בדירה בירושלים שממנה התנהלה אופרציה להפצת קנאביס במסגרת קבוצות ‘טלגראס’, כך לפי הודעת המשטרה.

משטרת ישראל מודיעה הבוקר (ב’) על מעצר של 3 חשודים בניהול אופרציה למכירת מריחואנה וחשיש מדירה בירושלים.

על פי הדיווח במסגרת מבצע של משטרת ירושלים שנערך בשבוע שעבר (25.9) נמצא קנאביס בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים וכ-80 אלף ₪ בכסף מזומן.

שני שתילי קנאביס מריחואנה

“במהלך הפעילות הבחינו השוטרים בקטין (17, ירושלים) שע”פ החשד עושה שימוש באפליקציית ‘הטלגראס’, ולאחר זמן קצר אף נפגש בנסיבות מחשידות עם אדם (21, ירושלים) נוסף המבוגר ממנו, דבר שהעלה את חשדם של השוטרים,” כך על פי הדיווח.

“בבדיקה וחיפוש שערכו השוטרים על השניים נתפסו סמים מסוג ‘חשיש’ ו’קנאביס’, כסף מזומן בסכום מצטבר של כ-8000 ₪, מכשירים ניידים שע”פ החשד משמשים את החשודים בביצוע סחר בסמים ומשקל אלקטרוני,” דווח עוד.

שקיות קנאביס

החשודים נעצרו והובאו לחקירה במפלג נוער חשיפה ביחידה מרכזית של המשטרה בחשד לסחר והחזקת חומר החשוד כסם. במהלכה עלה חשד כנגד צעיר נוסף (18, ירושלים) כי עובד בשותפות עם הקטין והוא נעצר גם כן לחקירה.

“עם התקדמות החקירה, עלה כי החשוד (21) מתגורר במרכז העיר יחד עם בת זוגו (30, ירושלים) ועפ”י החשד מחזיקים בביתם סמים נוספים, ראיות וממצאים והיא נעצרה,” דווח.

בחיפוש שערכו השוטרים בביתם של הזוג באמצעות צו חיפוש שהוצא ע”י בית המשפט, תפסו השוטרים 2 שתילי קנאביס, פרחי קנאביס בתפזורת מחולקים בשקיות, פלטת חשיש, כסף מזומן על סך כ-71 אלף ₪, כ-15 מכשירים ניידים, משקלים אלקטרוניים, המחאות ותעודות זהות שונות.

15 טלפונים מכשירים ניידים

שקית קנאביס על המשקל

כסף מזומן תפיסת טלגראס

“שוויים המוערך של הסמים שנתפסו בביתם של החשודים עומד על עשרות אלפי שקלים וזאת בנוסף לכסף המזומן שנתפס, שעפ”י החשד מקורו בביצוע עסקאות סחר בסמים,” דווח עוד.

היום (ב’) יובאו 3 החשודים (17, 21, 30) להארכת מעצר נוספת בפני בית המשפט, לאחר שהאריך את מעצרם בתאריך 26.9.17.

מהמשטרה נמסר כי “פעילות משטרת ישראל הסמויה והגלויה נמשכת כל העת במטרה לסכל ולמנוע הפצה וסחר בסמים, הפוגעים באופן ישיר באיכות חיי התושבים ובדגש בקרב בני הנוער, העלולים להביא לכדי סכנת חייהם. תפיסת כמות הסמים בשווי עשרות אלפי שקלים וכסף מזומן רב מהווים נדבך מרכזי נוסף במסגרת מאבקה הנחוש והבלתי מתפשר של משטרת ישראל בגידול, ייצור, הפצה וסחר בסמים. המשטרה תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה למיצוי מלוא הדין עם החשודים.”

חדשות