טוען...

צפו: ויז קאליפה וסנופ דוג בסרט סטלנים חדש על תרבות המריחואנה

“מאק ודווין הולכים לבית הספר” (Mac & Devin Go to High School) הוא שמו של סרט דוקו-קומדיה חדש בכיכובם של ויז קאליפה וסנופ דוג.

ויז קאליפה וסנופ דוג

סנופ דוג לא מפסיק להפתיע. הראפר המצליח הידוע בחיבתו האינסופית למריחואנה, עלה לכותרות השנה כבר מספר פעמים. בתחילת השנה הפיץ סנופ ספר חדש המכיל את מילות השירים שפירסם לאורך הקריירה. הספר החדש נקרא “מילים מתגלגלות” והוא עשוי כולו מנייר המפ. ניתן להשתמש בדפים בתור ניירות גלגול ועל משטח כריכת הספר אפשר להדליק גפרור.

ספר חדש של סנופ דוג - מילים מתגלגלות - Rolling Words
הספר החדש של סנופ דוג

לפני חודשיים הודיע סנופ דוג על שינוי תדמיתי, עבר מראפ לרגאיי והחליט שמעתה יהיה שמו ‘סנופ ליון’ (Snoop Lion). ימים ספורים לאחר מכן הגיע סנופ לנורבגיה לצורך קידום מכירות של הספר החדש אך נעצר בגבול בגין החזקת מריחואנה וכניסתו למדינה נאסרה לשנתיים. סנופ הודיעה כי הוא “יכול לחיות עם ההחלטה” ואינו מתכוון לערער.

סנופ ליון
סנופ דוג בגרסת הרגאיי – סנופ ליון

“מאק ודווין הולכים לבית הספר”

“מאק ודווין הולכים לבית הספר” הוא סרט סטלנים חדש בו מככבים הראפרים ויז קאליפה וסנופ דוג. הסרט עוקב אחר שני תלמידי בית ספר, האחד חנון שקדן בשם דווין (ויז קאליפה) וחברו לכיתה, הסטלן מאק (סנופ דוג), ש”גורר” אותו לתוך עסקי המריחואנה.

כרזת הסרט "מאק ודווין הולכים לבית הספר"
כרזת הסרט

לאורך הסרט מוצגים קטעי מידע בנוגע לקנאביס המוגשים בצורה הומוריסטית ע”י דמויות שונות כגון ג’וינט מדבר שמסביר על היכולות התעשייתיות שטמונות בצמח, על ההבדלים בין עישון מסורתי לעישון בוופורייזר, על צריכת קנאביס דרך מזון וכו’. בסרט מככב גם עלה מריחואנה סטלן בשם ‘קפטן קוש’ שמסביר על מקורות הקנאביס, ההבדלים בין קנאביס סאטיבה לקנאביס אינדיקה ועוד…

קפטן קוש מסביר על ההבדלים בין סוגי הקנאביס השונים
קפטן קוש מסביר על ההבדלים בין סוגי הקנאביס השונים

עלילת הסרט מתרחשת בבית ספר ציבורי בלוס אנג’לס ועוקבת אחר התלמיד השקדן דווין (Devin Overstreet) שעושה ככל יכולתו בכדי לסיים בהצטיינות את הלימודים. דווין מתכונן לקראת נאום טקס סוף השנה כשפתאום הוא מבין שחייו הצעירים עוברים בשעמום לימודים וללא חוויות חיים מעניינות. דווין פוגש את מאק ג’ונסון, התלמיד הכי גרוע בכיתה שנמצא כבר 15 שנים בבית הספר, ולומד ממנו על בנות, מריחואנה וחיי אושר ושלווה.

במהלך שיעור כימיה
במהלך שיעור כימיה

שני החברים עושים ככל שביכולתם כדי לסיים את בית הספר, כל אחד מסיבותיו שלו – דווין רוצה הצטיינות ומאק רק רוצה להרשים את המורה המחליפה לכימיה שמזלזלת בו בגלל שלא מסיים את בית הספר.

שיר הנושא מתוך הסרט:

אך הסרט הוא איננו סרט סטלנים טיפוסי וכולל בתוכו גם מידע רלוונטי וחשוב לצרכני הקנאביס בפרט ולמתעניינים בצמח בכלל. לאורך הסרט מופיעים קטעי קישור המסבירים על אופן צריכת המריחואנה, על הסגולות הרפואיות של הקנאביס, על היתרונות התעשייתיים של הצמח ממנו ניתן גם להפיק אנרגיה ועוד ועוד. כל המידע מוגש באופן הומוריסטי ומרתק ובשילוב שירים פרי יצירתם של שני הראפרים.

צפו בסרט באורך מלא:

)

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר