“צועדים ללגליזציה” – פעילי הלגליזציה בישראל מתאחדים להפגנת ענק

בשנים האחרונות תופסת התנועה למען לגליזציה בישראל תאוצה. כעת, בעקבות הכרזת ארגון אנונימוס על “מבצע קנאביס”, יתאחדו הארגונים השונים וייצאו לצעדה למען הלגליזציה ב- 2.10.12.

אנחנו מבקשים את עזרתכם במספר אספקטים:
א. תרמו – נכון לרגע זה, אין לנו מקור כלכלי ולכן הם צריכים להסתמך על כסף מפעילים.
ב. מתנדבים לסייע באירוע. בארגון, בהפצה וכו’. פנו אלינו ברשת.
ג. תבואו להפגין את תמיכתכם.
ד. שתפו, שתפו, שתפו. בכל מקום.
במידה ותסכימו להצטלם לוידאו בו תזמינו את הציבור להשתתף באירוע – זה יהיה ממש חשוב. אפשר עם מסיכת אנונימוס כדי להגדיל את הסקרנות.

ההמון הוא ההון!

מיניסייט “צועדים ללגליזציה”:
http://210.dorhaemet.co.il/

האתר לתרומות לצעדה
http://www.mimoona.co.il/Projects/374

צועדים ללגליזציה

דחיפה משמעותית למאבקם של פעילי הלגליזציה בעולם, קיבלו הפעילים מדו”ח האו”ם שפורסם בקיץ 2011 וקרא למנהיגי מדינות העולם להעלות את עניין הלגליזציה לסדר היום. מאז נעשתה כברת דרך משמעותית ומדינות בכל העולם החלו בהטמעת הקלות בחוק לצרכני הקנאביס.

דחיפה נוספת קיבלו פעילי הלגליזציה כאשר ארגון “אנונימוס” המסתורי יצא לפני חודשיים בהודעה נוספת על פתיחתו של השלב השני במבצע קנאביס. בהודעה, קוראים חברי הארגון לפעילים ותומכים בלגליזציה, להתארגן ולהתכונן לצעדות והפגנות ענק שתיערכנה ב-1.10.2012.

בנוסף, מדגישים אנונימוס, מטרה שנייה היא להביא לקדמת הבמה את הנתונים ולהציג מי אלו אותם “המכורים למלחמה המיותרת” – הגורמים אשר נלחמים בקנאביס ממניעים כלכליים שונים.

לגליזציה ישראל קנאביס

קבוצות הלגליזציה הבולטות בישראל יתאחדו וייצאו יחד ב-2.10.12 להפגנת עוצמה שמטרתה להציב את עניין הלגליזציה במוקד סדר היום של הממשלה והאזרחים. האירוע יתחיל בצעדה ברחובות שלאחריה ייערכו הופעות של אמנים בולטים מהתרבות הישראלית.

ליאורה גלבר, מנהלת עמוד “עצרת המונית: לגליזציה עכשיו” ומי שהרימה את ההפגנות הזכורות מתקופת היובש של קיץ 2010, מבקשת מכל החברים להצטרף ולהראות נוכחות. “תפסיקו לוותר לעצמכם. צאו לרחוב, הצטרפו אלינו ויחד נשנה את המדיניות האומללה אשר הופכת אנשים נורמטיביים לעבריינים פליליים. זהו תהליך בינלאומי ואנחנו בישראל נהיה חלק מהמהפכה”.

עו”ד דקל-דוד עוזר, מקים תנועת “דור האמת” הקוראת לתומכים בלגליזציה להתפקד למפלגות הגדולות ולשנות את מדיניותן מבפנים, סיפר כי האירוע עדיין בתכנונים ושבקרוב מאוד ייחשפו פרטי האירוע המלאים. “תתכוננו לאירוע משנה מציאות! הצטרפו לאירוע, שתפו את התמונה בפייסבוק והמתינו לעדכונים” אמר עוזר.

הצטרפו היום לדף האירוע בפייסבוק:
דף אירוע “צועדים ללגליזציה” בפייסבוק

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר