הקנדים בחרו: זני הקנאביס הרפואי הטובים בעולם

פרסי הקנאביס של קנדה 2014: בסקר מקיף ביותר שנערך בקרב עשרות אלפי חולים קנדיים המטופלים במריחואנה רפואית נבחרו זני הקנאביס המוצלחים מכולם. 'תיקון עולם' ייצגה את ישראל בכבוד וזכתה בפרסים ראשונים בשלוש קטגוריות בתחרות.

טקס פרסי הקנאביס הרפואי של קנדה נערך השנה לראשונה בהיסטוריה. השבוע פורסמו תוצאות הסקר שנערך במסגרת התחרות ובו בחרו מטופלי הקנאביס הרפואי במדינה את זני הקנאביס הטובים ביותר עבורם.

הסקר נערך כאמור בקרב עשרות אלפי חולים קנדיים המטופלים בקנאביס רפואי והתבסס על תוצאות שנאספו מעשרות חנויות לממכר קנאביס רפואי בכל רחבי המדינה, כמו גם מחברות הקנאביס הרפואי עצמן ומעדויותיהם של בכירי תעשיית הקנאביס הקנדית.

פרסי קנאביס קנדה

הנציגות הישראלית בתחרות, פרי שיתוף הפעולה בין חברת הקנאביס הרפואי הקנדית 'Med Releaf' לבין ענקית הקנאביס הרפואי הישראלית 'תיקון עולם' (עליו דיווחנו לראשונה כאן), זכתה לשבחים רבים לאחר ששלושה מזני הקנאביס הישראליים זכו במקומות הראשונים בתחרות.

קנאביס אינדיקה

מנתוני חברות הקנאביס הרפואי בקטגוריית קנאביס אינדיקה זכה במקום הראשון הזן "אפגני" של חברת Tilray, עם 17.1% THC ופחות מ-1% CBD. במקום השני זכה הזן "אפגני בולריידר" של חברת Whistler, עם 16% THC וללא CBD. את המקום השלישי לקח הזן הישראלי המוכר "ארז", פרי פיתוח חברת 'תיקון עולם', המכיל 19% THC ללא CBD.

קנאביס סאטיבה

במקום הראשון בתחרות זני הסאטיבה זכה הזן 'בדרוקאן', זן הדגל של חברת הקנאביס הרפואי ההולנדית 'בדרוקאן', עם 22% THC וללא CBD. אל המקום השני הגיע הזן "גרין קוש" של חברת Tilray, עם 21% THC ופחות מ-1% CBD. את המקום השלישי לקח הזן "הפי פיט" של חברת 'Peace Naturals', עם 18% THC ופחות מ-0.1% CBD.

קנאביס היבריד (מעורב)

במקום הראשון בתחרות הזנים המעורבים (היבריד: אינדיקה + סאטיבה) זכה במקום הראשון הזן "פינק קוש" של Tilray, עם 22% THC ופחות מ-1% CBD. את המקום השני לקח הזן הישראלי "מידנייט" של Med Releaf, גם הוא פיתוח של חברת 'תיקון עולם', עם 8% THC ו9.9% CBD. אל המקום השלישי הגיע הזן "ארגיל" של חברת 'Tweed', עם 5% THC ו-5% CBD.

זני CBD

בתחרות זני הקנאביס העשירים ב-CBD זכה במקום הראשון הזן הישראלי "מידנייט", פרי פיתוח חברת 'תיקון עולם', עם 1.1% THC ו-16.9% CBD. את המקום השני לקח הזן "קטטוניק" של חברת Tilray, עם 12.5% THC ו-6.3% CBD. אל המקום השלישי הגיע הזן "נינה" של חברת 'Peace Naturals', עם 6.2% THC ו-9.7% CBD.

חברות קנאביס רפואי

בתחרות נבחנה גם איכות השירות והמוצר של חברות הקנאביס הרפואי הקנדיות. במקום הראשון זכתה חברת Tilray, במקום השני חברת MedReleaf ובמקום השלישי חברת Whistler.

הסקר נערך על ידי חברת LIFT, המציעה באתר האינטרנט שלה שירותים שונים למטופלי הקנאביס הרפואי, רשימת רופאים וחנויות וכן מערכת BETA לקטלוג וביקורת זני קנאביס, בדומה לזו של חברת Leafly. "אנו גאים להכריז על המנצחים בתחרות פרסי הקנאביס הקנדית הראשונה בהיסטוריה," נכתב בהקדמה לתוצאות הסקר. "בפעם הראשונה אנשים מכל רחבי קנדה בחרו מהם המוצרים, העסקים והאנשים המוצלחים ביותר בענף הקנאביס הרפואי במדינה. אנו מודים לכל אלו שהשתתפו בסקר ועזרו לבחור את המנצחים בתחרות."

ראו עוד:
זני הקנאביס החזקים ביותר בעולם
10 זני הקנאביס הפופולאריים ביותר בישראל
קנאביס רפואי בקנדה: שוק חופשי בשווי 1.3$ מיליארד דולר
סקר ספקי קנאביס רפואי בישראל – תוצאות
דו"ח הכנסת: קנאביס רפואי בהולנד, קנדה וארה"ב


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט