הפגנת ג’וינטים מחוץ לביתו של יאיר לפיד

בעקבות פרשת יאיר לפיד והג’וינט מתכננים תומכי הלגליזציה להגיע לביתו של שר האוצר, לעשן ג’וינטים ולקרוא ללגליזציה של קנאביס בישראל.

“מעשנים ג’וינט עם לפיד” – פעילי הלגליזציה ניצלו את פרשת יאיר לפיד והג’וינט ומתכננים להגיע ביום ג’ 3.9 בשעה 19:20, לביתו של שר האוצר ברמת אביב ג’, רחוב פינשטיין 11, ולהפגין כנגד החוקים הקובעים שצרכני הקנאביס הם עבריינים פליליים שמקומם עם תיק פלילי מאחורי סורג ובריח.

מעשנים ג'וינט עם לפיד
מעשנים ג’וינט עם לפיד (יוצר: asafaki levi)

הפעילים מתכוונים להביע “סולידריות” עם שר האוצר שהסתבך בשקריו שלו עצמו ולהזמין אותו לעשן ג’וינט יחד איתם.

“בעקבות ההסתבכויות המביכות של שר האוצר בתקופה האחרונה בנושא יחסו לקנאביס ולעישון ג’וינטים, אנחנו כאן כדי לעזור לו!” כתבו הפעילים בדף האירוע בפייסבוק. “בואו כולם, ביום שלישי 3 בספטמבר בשעה 19:20 (it`s 4:20 somewere) לחזק את שר אוצרנו, ולומר לו בקול ברור שהוא לא צריך יותר לחיות בשקר ופחד מפני עצמו.”

“אנחנו נעזר לך לרדת מהעץ הגבוה, לוותר על הפחד מהאמת ולהראות לך שבעצם אין מה לחשוש ממנה,” כתבו עוד. “כולנו יחד נדליק את ג’וינט הסולידריות עם לפיד.”

אחת ממארגנות ההפגנה סיפרה לכתב המגזין כי בכוונתם להגיע מחר ולהדליק ג’וינטים מחוץ לביתו של שר האוצר.

“ההתנהלות של לפיד בנושא הקנאביס ועישונו מחדדת ומדגישה את מהות השקר האופף את הקנאביס בעשרות השנים האחרונות מצד אחד, ואת שחרור הצמח הקרב מצד שני,” אמרה. “חוץ מזה, גם אנחנו רוצים לעשן ג’וינט עם לפיד….”.

פעיל אחר אמר ש”קודם כל, מדובר בהתארגנות ספונטנית של אזרחים שאכפת להם, בעיקר כאלה שקופחו ולא זכו עדיין לעשן עם יאיר לפיד. אז בתקווה שהוא לא ידפוק בהם מכות, יגיעו אותם אזרחים אל ביתו כדי שיוכלו גם הם לעשן איתו. שיוויון בנטל ושיוויון הזדמנויות כבר אמרנו?”

* עדכון: ההפגנה הסתיימה. כל הפרטים כאן.

במקביל הגישה תנועת “דור האמת” מסמך לוועדת האתיקה של הכנסת ובו הם קוראים לזמן את שר האוצר לבירור משמעתי בגין מרמה ושקרים. כל הפרטים כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר