מאות שתילי קנאביס נתפסו בוילה בקיסריה

משטרת ישראל ממשיכה במאמציה למיגור תופעת הגידול הביתי. אחרי חודש מרץ רצוף תפיסות של גידולי קנאביס בלתי חוקיים, גם בתחילת חודש אפריל נרשמת כעת תפיסה נוספת: הפעם של מאות שתילים בלתי חוקיים בוילה בקיסריה.

אחרי תפיסת שיא השבוע, של לא פחות מ-10,000 שתילי מריחואנה איכותיים שגדלו לאורכן ולרוחבן של 10 חממות באזור דרום חברון, מודיעה המשטרה על תפיסה נוספת, הפעם של מאות שתילים בלתי חוקיים בוילה בקיסריה.

על פי דיווח המשטרה, בפעילות של בלשי מחוז חוף של המשטרה נחשפה וילה בקיסריה אשר שימשה לגידול של מאות שתילי קנאביס בלתי חוקיים. שני תושבי העיר חיפה החשודים באחריות לגידול – נעצרו.

על פי הדיווח: "שוטרי ימ"ר מחוז חוף בפיקודו של נצ"מ בני אבלייה חשפו היום מעבדת הידרו גדולה בוילה בקיסריה. בלשי היחידה עצרו שני חשודים תושבי חיפה בשנות העשרים החשודים בפעילות המעבדה. מחר יובאו השניים להארכת מעצרם בבימ"ש חיפה וצפויים מעצרים נוספים."

מלבד תפיסת הענק בחברון כאמור, והתפיסה הנוכחית, נרשמו במהלך חודש מרץ תפיסות של עשרות שתילים בראש העין, 550 שתילים במושב שפיר, מאות שתילים בראשל"צ ו-402 שתילים בכפר ורבורג – ובסה"כ אלפי שתילים בשווי כולל של עשרות מיליוני שקלים.

רצף תפיסות זה הביא את אחד השוטרים הבכירים ביותר במשטרה להכריז כי "ישראל הפכה למעצמת גידול קנאביס בלתי חוקי" (ראו כאן).

תפיסת מריחואנה וילה קיסריה

תפיסת מריחואנה וילה קיסריה

ראו עוד:
שדה מריחואנה נחשף ליד מושב עמיקם
בנימינה: 170 שתילי מריחואנה נמצאו בדירה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט