טוען...

יריב בן-אליעזר: “אני תומך בשרת הבריאות במאבקה מול מגדלי הקנאביס”

“עשיתי פאדיחה איומה. הבעתי תמיכה בשרת הבריאות והפכתי לאויב העם,” רשם בן-אליעזר. חבר הכנסת לשעבר יוסף פריצקי הגיב גם כן.

האם מגדלי הקנאביס עומדים מאחורי שביתת הרעב? ד”ר יריב בן-אליעזר, פרשן תקשורת ונכדו של ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל, דוד בן-גוריון, חושב שכן.

הבוקר הביע בן אליעזר תמיכה במאבקה של שרת הבריאות יעל גרמן בהתמודדותה עם “קמפיין אישי מטעם מגדלי הקנביס בישראל” לדבריו.

“עשיתי פאדיחה איומה. הבעתי תמיכה בשרת הבריאות, שלדעתי ולמיטב ידיעתי, מתנהל נגדה קמפיין אישי מטעם מגדלי הקנביס בישראל, שמגלגלים עיניים לשמיים ומגלגלים גם הון עתק, כשהם מתיימרים לדבר בשמם של חולים ולדאוג לצרכיהם,” כתב בן-אליעזר.

“למה פאדיחה? מכיוון שמיד הפכתי גם אני ל”אוייב העם”, וכל זב חוטם פוסל אותי אישית ותוחב ידיו לכיסי, כדי להכפיש את שמי ברבים. העובדה שהפכתי מטרה נלווית לקמפיין נגד יעל גרמן, מחזקת את אמונתי בצידקתה של שרת הבריאות ומגבירה את הבוז שלי לכל מי שמנסה לדון בגופו של אדם, מכיוון שאין ביכולתו לדון לגופו של עניין.”

יריב בן אליעזר תומך בשרת הבריאות

בן-אליעזר התייחס בדבריו לתגובה שנתן על כתבה שפורסמה שלשום בנוגע לשביתת הרעב מחוץ לביתה של שרת הבריאות לה הגיבו רבים בטענות על כנות כוונותיו.

בן אליעזר מתכתב

יוסף פריצקי, חבר הכנסת לשעבר מטעם מפלגת “שינוי” הגיב לפרסום: “מר בן אליעזר הנכבד. אשמח לדעת מיהם מגדלי הקנביס הללו? וכמה כסף הם עושים? אני מניח שלא היית כותב פוסט כזה בלא בדיקת העובדות כהוויתן ואשמח אם תשתף אותנו בהן. תודה.”

יוסף פריצקי תוהה

בן אליעזר ופריצקי מתווכחים

בן-אליעזר מצטרף לבנה של שרת הבריאות, גיא גרמן, שגם הוא הביע תמיכה פומבית באמו וטען שמגדלי הקנאביס הם העומדים מאחורי שביתת הרעב המתקיימת זה היום ה-9 מחוץ לביתה.

יש לציין שבן-אליעזר הוא חבר קרוב של שרת הבריאות מזה שנים, ניהל עבורה את קמפיין הבחירות לעיריית הרצליה וגונן עליה בהזדמנויות שונות בעבר ואף הצהיר על כך בפומבי בפייסבוק:

יריב בן אליעזר על חברתו יעל גרמן

בן אליעזר ויעל גרמן

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר