וושינגטון: לקוח הקנאביס הראשון פוטר מעבודתו

מייקל בויר המתין 19 שעות בתור מחוץ לחנות הקנאביס הראשונה שנפתחה בתחילת השבוע בוושינגטון בכדי לרכוש לראשונה קנאביס באופן חוקי. כעבור יומיים פוטר מעבודתו בעקבות הפרסום הנרחב כלקוח הקנאביס הראשון במדינה.

בתחילת השבוע נפתחו לראשונה חנויות הקנאביס החוקיות בוושינגטון, ארה”ב (ראו כאן), וכצפוי השתרכו תורים ארוכים בהם אלו שרצו לקחת חלק באירוע ההיסטורי ולהיות הראשונים שירכשו מריחואנה באופן חוקי.

מייקל בויר קנאביס לקוח וושינכטון
מייקל בויר, לקוח הקנאביס הראשון בספוקן, וושינגטון

מייקל בויר, 30, תושב ספוקן (Spokane) שבוושינגטון וחובב קנאביס מושבע, המתין 19 שעות ברציפות מחוץ לחנות הקנאביס הראשונה שנפתחה בעיר כשהוא לבוש בחולצה צבעונית ומושכת תשומת לב וזכה אכן להיות הלקוח החוקי הראשון במדינה.

שמחתו של בויר על היותו לקוח הקנאביס הראשון במדינה נפגעה מעט לאחר שלמחרת הודיע לו מנהל העבודה שלו כי הוא אינו מרוצה מהפרסום הנרחב וכי כעת עליו לעבוד בדיקת שתן למציאת שאריות מריחואנה.

בויר לא נראה היה פגוע במיוחד כאשר פירסם את דבר המקרה ברשתות החברתיות לצד קורות החיים שלו: “איבדתי את עבודתי, אבל אני עדיין מספר 1! מאחר ואני מובטל אני מפרסם כאן את קורות החיים שלי בתקווה שאמצא עבודה חדשה.”

“איבדתי את מקום עבודתי בגלל הסיקור התקשורתי לו זכיתי כלקוח הקנאביס החוקי הראשון בספוקן אבל אני לא מצטער על כלום,” אמר בויר, שבא מוכן עם שק שינה ומזרון, בראיון לרשת טלוויזיה מקומית. “כן, זה היה מבאס קצת, אבל אני לא מתכוון לתת לזה להרוס לי את היום. אני צורך קנאביס מזה 12 שנים. הבאתי איתי דוריטוס ומשקה קל. היה מגניב!”

עדכון: אמש (ה’), בעקבות הפרסום הנרחב לו זכה בויר ברשת, הודיעו נציגי החברה בה עבד כי הוא רשאי לחזור לעבודתו כרגיל. “אני אקבל את הצעתם ואבדוק לאן אפשר להמשיך מכאן,” סיפר. “הסיבה שהם החזירו אותי לעבודה היא שהמדיניות שלהם קובעת שאסור להיות תחת השפעת מריחואנה בעת העבודה. אבל אני עישנתי בזמני הפנוי ולכן הם החזירו לי את המשרה ואפילו שילמו לי על יום העבודה שהפסדתי.”

בקולורדו, שחנויות הקנאביס החוקיות נפתחו בה עוד בתחילת השנה, העניקו את הכבוד להיות לקוח הקנאביס החוקי הראשון לשון אזריטי, יוצא-צבא וותיק מלחמת עיראק הסובל מפוסט טראומה. אזריטי, תושב דנבר, קולורדו, רכש 3.5 גרם של קנאביס מזן באבא-קוש – זן אינדיקה מתקתק ובעל השפעה מרגיעה במיוחד – ותמונתו עשתה כותרות בכל רחבי העולם.

ראו גם: לגליזציה בוושינגטון: 334 קופי שופס ייפתחו במהלך השנה הקרובה
ראו גם: מחפשים עבודה בתחום הקנאביס? אתר דרושים חדש

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר