ווילי’ס ריזרב: ליין הקנאביס החדש של ווילי נלסון

ווילי’ס ריזרב: ליין קנאביס איכותי חדש פרי בחירתו של זמר הקאנטרי המפורסם וממובילי המאבק ללגליזציה – ווילי נלסון. פרחי הקנאביס יחולקו לפי זנים, השפעה ועוצמה ויימכרו במדינות בהן הקנאביס חוקי. “אני אוודא שהמוצר איכותי, אחרת הוא לא יוצע למכירה,” הוא מבטיח.

ווילי נלסון, 82, אולי זמר הקאנטרי המפורסם בעולם, ממובילי המאבק ללגליזציה ואחד מצרכני הקנאביס המוכרים והמנוסים מכולם, שגדולי המוזיקאים של שנות ה-60 היו יושבים אצלו באוטובוס לעשן קצת גראס אחרי הופעה, נכנס גם הוא לתחום הקנאביס החוקי המתפתח במהירות שיא בארה”ב.

ווילי נלסון
ווילי נלסון, זמר קאנטרי מפורסם, צרכן קנאביס ותיק ותומך לגליזציה מוביל

בדומה לסלבריטאי-קנאביס אחרים בעולם שזיהו את הפוטנציאל הכלכלי האדיר של הענף המתפתח, יציע ווילי ללקוחות הקנאביס החוקי בארה”ב ליין פרחי קנאביס חדש הנושא את שמו ומכיל תפרחות קנאביס פרימיום מזנים ייחודיים שנבחרו באופן אישי על ידו.

הליין החדש, ווילי’ס ריזרב (Willie’s Reserve) – או בתרגום ישיר “השמורים של ווילי” – הוא למעשה שיתוף פעולה בין נלסון לחברת השקעות ניו יורקית בשם ‘טואטרה קפיטל‘, שגייסה כבר 26 מיליון דולר לפיתוח עסקים בתחום.

ווילי'ס ריזרב
ווילי’ס ריזרב – ליין מוצרי קנאביס של ווילי נלסון

בהודעה לעיתונות שפרסמו נלסון ונציגי החברה, “ווילי’ס ריזרב” יגודל, יופץ ויימכר בהתאם להגדרות האיכות של כוכב הקאנטרי הענק, בינתיים רק במדינות בארה”ב בהן הקנאביס הוגדר כחוקי – משמע בוושינגטון, קולורדו, אורגון ואלסקה.

“אני שומע איך מריחואנה חוקית משפרת את חייהם של רבים ברחבי הארץ,” אמר ווילי בהודעה. “קנאביס חוקי זה הגיוני. הרבה עסקים יוכיחו שזה יכול לעבוד היטב כאן באמריקה.”

ווילי נלסון
ווילי נלסון – יזם ואיש עסקים

בראיון ל’רולינג סטון’ שנערך בחודש אפריל השנה אמר נלסון כי “אני אוודא שהמוצר איכותי, אחרת הוא לא יוצע למכירה.”

“זו הרחבה של התשוקה וההערכה שלי לאיכויות הרבות והמגוון הרחב שיש לצמח הזה להציע,” כתב אז ווילי באתר האינטרנט שלו. “מגדלי הקנאביס הטובים ביותר באמריקה ישתפו פעולה כדי להעמיד סטנדרט איכות כזה שיאפשר לאוהדים לקבל מוצר נקי, איכותי ויציב.”

בשנים האחרונות הפכו כאמור הסלבריטאים של תחום הקנאביס העולמי גם לאנשי עסקים ויזמים, ורבים מהם נכנסו אל תוך התעשייה המתפתחת של הקנאביס החוקי בארה”ב. כך בשבוע שעבר דווח על סנופ דוג, הראפר המוכר, שפתח מגזין קנאביס חדש, וכך גם עם דמויות אחרות כמו בוב מארלי ז”ל, שמשפחתו נעזרת בשמו לקידום מוצרים, ועוד.

ווילי מספר על ליין המוצרים החדש שלו:

ראו עוד:
ווילי נלסון חוגג 81 עם חגורה שחורה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר