הפתעה בדואר: קיבל 5 ק”ג מריחואנה – בטעות

זה כבר הפך לעניין שבשגרה – מדי חודש מתקבל דיווח על חבילות מריחואנה שמגיעות דרך חברת FedEx ללא הזמנה.

ג'ורג' ברטון
ג’ורג’ ברטון

זה נשמע כמו חלומו של כל מעשן, אבל יכול להיות קצת לא נעים עבור מי שלא – חבילה שהגיעה לפתח ביתו של ג’ורג’ ברטון, תושב העיר סקרמנטו שבקליפורניה, הכילה 5 ק”ג מריחואנה שהוא לא הזמין.

“שמי המלא וכתובת ביתי הופיעו על החבילה שהונחה על המרפסת בפתח ביתי בסוף השבוע,” סיפר ברטון. “פתחתי את החבילה ולהפתעתי גיליתי שהיא מלאה במריחואנה.”

ברטון מסר את החבילה למשטרה והחליט לעזוב את הדירה יחד עם ארוסתו מחשש שמא האדם שהזמין את המריחואנה – ששווייה מוערך ב-24,000$ דולר – יחליט להגיע ולחפש את החבילה האבודה. “אני מפחד שמישהו מחפש את החבילה הזו,” אמר. “אנשים נפגעו בעבור הרבה פחות מ-24,000 דולר…”

ברטון הגדיל לעשות ותלה שלט על דלת הכניסה ובו נכתב “החבילה מ-FedEx נמסרה למשטרת סקרמנטו”.

החבילה במשטרת סקרמנטו
השלט בכניסה לבית: “החבילה מ-FedEx הועברה למשטרת סקרמנטו”

דיווח זה מצטרף לידיעה דומה מחודש מרץ השנה בה דווח כי תושבת מסצ’וסטס תבעה את חברת השליחויות הבינלאומית “פדקס”, בטענה כי האחרונה שלחה אליה בטעות חבילה המכילה מריחואנה בכמות של שבעה ק”ג.

גם זה בטח יעניין אותך

מספר שבועות לאחר מכן דיווחנו כאן על בעל חנות בניו יורק שהופתע לקבל בדואר שתי חבילות מלאות ב-11 ק”ג מריחואנה, שלא הוא הזמין.

ההסבר המקובל לתופעה הוא שסוחרים נוהגים לבצע את התרגיל הזה באופן קבוע – הם מזמינים משלוח בינלאומי מחברות כמו UPS או FedEx לכתובת שגויה ואז מגיעים כשהם לבושים בחליפה של חברת המשלוחים בכדי לקחת את החבילה ולהיעלם.

צפו בדיווח:

ראו גם: חוואי גרמני בן 74 שתל 1000 שתילי מריחואנה – בטעות
ראו גם: זוג קשישים בבריטניה גידל שיח קנאביס ענק – בטעות
ראו גם: עובדי עיריית מוסקבה שתלו שדה מריחואנה במרכז העיר – בטעות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר