טוען...

האנימטור של מלחמת הכוכבים: “לקחתי LSD בעבודה על הסרט”

פיל טיפט, האנימטור שאחראי על חלק נכבד מן הדמויות והיצורים בסרט החדש בסדרת ‘מלחמת הכוכבים’, כמו גם בשאר סרטי הסדרה וכן ב’פארק היורה’, ‘אינדיאנה ג’ונס’ ועוד, מספר בראיון כי השתמש ב-LSD בזמן העבודה על הסרט “שובו של הג’דיי”

מי שצפה בסרטי “מלחמת הכוכבים” וחשב לעצמו שחלק מהסצנות נראות כמו טריפ, לא היה רחוק מן האמת. מסתבר שהאנימטור שאחראי על חלק גדול מהדמויות והאווירה בסדרת הסרטים הפופולרית, כמו גם על רשימת סרטים מוכרים ואהובים אחרים – מכיר היטב את השפעות ה-LSD.

פיל טיפט
פיל טיפט, אחראי על חלק נכבד מהדמויות והיצורים במלחמת הכוכבים, פארק היורה, אינדיאנה ג’ונס, רובוקופ ועוד

פיל טיפט, מומחה לאפקטים ויזואלים, אנימטור מקצועי ואחד מותיקי הוליווד, סיפר השבוע בראיון לערוץ VICE כי לקח LSD בזמן העבודה על הסרט “שובו של הג’דיי”. טיפט לא פירט האם וכמה LSD לקח בחייו או בכל אחד מסרטיו האחרים.

“לקחתי LSD כשעבדתי על שובו של הג’דיי, וזה היה בסדר גמור,” אמר. “אחר כך החלטתי לחזור לעבודה, ונכנסתי לבמת המסך הכחול [אזור הצילומים, ‘המסך הירוק’], וזה היה כזה ‘אההה…’ נראה לי שלקחתי יותר מדי”.

צפו בראיון:

טיפט, שמומחיותו הבולטת היא המצאת ויצירת דמויות ויצורים מוזרים, לא סיפר אמנם כמה נפוץ אצלו השימוש ב-LSD, אך ה’דרך-אגביות’ בה נטל אותו בזמן העבודה בהחלט יכולה לרמז במשהו על חלק מתחביביו.

מלבד סדרת סרטי ‘מלחמת הכוכבים’, כולל האחרון שיצא לאקרנים השנה (2015) ושבר שיאי מכירות, אחראי טיפט גם על חלק נכבד מהדמויות והיצורים בפארק היורה, אינדיאנה ג’ונס, רובוקופ ועוד ועוד סרטי דינוזאורים, דרקונים ודמויות מן העולם החיצון.

השימוש ב-LSD לשיפור ביצועים בעבודה הפך בשנים האחרונות לפופולרי יותר, בעיקר בארה”ב ובעיקר בשיטת ה’מיקרודוזינג‘ – מנות קטנות במיוחד של LSD שאינן מורגשות כמעט, אך מעוררות ונותנות השראה וללא תופעות לוואי.

ראו גם:
סקר הסמים העולמי: יותר משתמשים ב-DMT
4 שקרים נפוצים על LSD
מדריך: כיצד נטפל בטריפ רע

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר