טוען...

האם אתר ‘וואלה!’ מצנזר את מפלגת עלה ירוק?

אתר האינטרנט “וואלה” עובד מזה זמן רב בשיתוף פעולה עם הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול ונוהג לפרסם מאמרי דעה המצדדים במלחמה בסמים. האם כחלק מאותה מלחמה החליטו ב”וואלה” לצנזר את מפלגת “עלה ירוק”?

על אף פניות חוזרות ונשנות של נציגי מפלגת “עלה ירוק”, שהחלה בשבוע שעבר את קמפיין הבחירות שלה, אתר האינטרנט ‘וואלה!’ מסרב להוסיף את שם המפלגה לעמוד הבחירות באתר וזאת על אף שמפלגות קטנות יותר כמו “עם שלם”, “ארץ חדשה” ו”מפלגת הגימלאים” דווקא כן מופיעות ברשימה.

ב-4/12, לאחר לחצים רבים מצד תומכי הלגליזציה שפנו אל מערכת אתר “וואלה!”, נוספה מפלגת עלה ירוק לרשימות. אך אמש, 20/12, שוב הוסרה המפלגה מהסקרים באתר ‘וואלה’ ובמקומם מופיעים כעת מפלגת “הישראלים” (גם אנחנו שאלנו “מי?”)

וואלה?
וואלה??

קונספירציה?

במסגרת שיתוף פעולה בין הרשות למלחמה בסמים לבין אתר האינטרנט ‘וואלה!’, מפורסמים מדי פעם מאמרים מטעם גורמים ברשות התומכים במדיניות המלחמה בסמים והמשך הפללת צרכני הקנאביס בישראל.

בשנה שעברה הגדילו לעשות והעמידו ב’וואלה!’ אתר אינטרנט שלם מטעמם בו מפיצים אנשי הרשות קמפיינים פרסומיים (שקריים בדרך כלל) המכוונים בעיקר לקהל הצעיר. האתר נקרא “http://grass-truth.walla.co.il/” ומציג את צרכן הקנאביס כאומלל חסר תקנה שבהכרח יאבד את כל רכושו, יתמכר ויהפוך לבודד, עצוב ואפילו מת!

האם שיתוף הפעולה בין ‘וואלה!’ לרשות למלחמה בסמים הוא הסיבה שמפלגת עלה ירוק אינה מופיעה ברשימות המפלגות לבחירות 2013?

רוצים לעזור לנו לברר?
– ליצירת קשר דרך אתר האינטרנט של ‘וואלה!’ לחצו כאן.
– ליצירת קשר דרך דף הפייסבוק של האתר לחצו כאן.

גם באתר MAKO החליטו להדיר את עלה ירוק מהרשימות… לפנייה ל-MAKO לחצו כאן.

ב-Ynet עלה ירוק דווקא כן מופיעה.

קמפיינים בשקל

הקמפיין הגדול הראשון שפורסם באתר בתחילת השנה ובו השתמשו אנשי הפרסום של הרשות באפקט הטיימליין של פייסבוק בכדי להציג את צרכן הקנאביס “לפני ואחרי”. תגובותיהם של תומכי הלגליזציה לא איחרו לבוא ובתוך יממה אחת נסגר עמוד הפייסבוק המזוייף.

בקמפיין השני מספרת בחורה בשם “נירית” על התנסותה הקשה עם המריחואנה. הסיפור מסופר בגוף ראשון כאילו היה סיפור אמיתי ומתאר בין השאר איך נירית – אחרי שלקחה מספר שאכטות מג’וינט – השתגעה, איימה שתקפוץ מהמרפסת והרגישה שכל מי שהיא מכירה ואוהבת – מת!.

ראו עוד: 7 מחקרים שהרשות למלחמה בסמים לא רוצה שתכירו

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר