בתי מרקחת קנאביס רפואי – הרשימה הרשמית (מעודכן)

משרד הבריאות פירסם את רשימת בתי המרקחת המורשים לנפק קנאביס רפואי למטופלים בעלי רישיונות שימוש בקנאביס. במקביל פורסמה גם רשימת רופאי הקנאביס החדשים המורשים לנפק רישיונות.

מחפשים קנאביס בבית מרקחת? הרשימה שמציג משרד הבריאות באתר הממשלתי היא אינה מעודכנת וחסרים בה פרטים. לשם כך אספנו עבורכם את הרשימה המלאה של בתי מרקחת קנאביס רפואי, כולל פרטי יצירת קשר, צפייה במוצרים זמינים וכן בדיקת איתור מלאי קנאביס זמין בחנות.

רשימה זו של בתי מרקחת היא המעודכנת ביותר!

פרסום רשימת בתי מרקחת קנאביס לרכישה הגיעה על רקע הנעת רפורמת הקנאביס הרפואי כפי שחשפנו כאן. חלק מבתי המרקחת ברשימה מציעים שירות משלוחי קנאביס עד הבית.

רשימת בתי מרקחת קנאביס רפואי

*** בתחתית הרשימה יש עוד כמה פרטים חשובים בעניין קנאביס לרכישה ***

רשימת מלאי קנאביס רפואי זו פורסמה על ידי משרד הבריאות אך המשרד לא מעדכן את הרשימה באופן שוטף כך שזו הרשימה המעודכנת ביותר! במקביל פורסמה גם רשימת רופאי הקנאביס החדשים. אם אתם מעוניינים לקבל רשיון קנאביס רפואי תוכלו ליצור קשר עם אחד הרופאים (כאן). מומלץ לקרוא קודם את המדריך איך לקבל רשיון קנאביס רפואי.

כדי לדעת מראש כמה עולה קנאביס רפואי לרכישה, מומלץ לעיין בקטלוג מוצרי קנאביס המלא המציג מחירים, זני קנאביס, שמני קנאביס, אפיונים (סאטיבה/אינדיקה), תגובות, חוות דעת ועוד. באתר בו נמצא הקטלוג מופיעות גם חוות דעת על כל בתי מרקחת קנאביס בישראל.

בשנת 2020 לאחר הטמעת הרפורמה, קנאביס רפואי בבתי מרקחת נמכר בשיטה שונה מבעבר. המוצרים מחולקים לקטגוריות T/C המייצגות את האחוז הממוצע של הרכיבים THC ו-CBD. לדוגמה: T20/C4 הוא מוצר המכיל קרוב ל-20% THC ועד 4% CBD.

אם אתם צרכנים מתחילים עדיף להתחיל עם זנים מאוזנים, כלומר כאלו שאחוז ה-THC בהם נמוך עד ממוצע (T5 עד T10) ואחוז ה-CBD בהם גבוה יחסית (C5 עד C10). מי שממש לא מעוניין בתחושת “היי” שנותן ה-THC יכול לרכוש מוצרים במינון T0, T1, T3).

מוצרי קנאביס בכספת בתי מרקחת קנאביס רפואי
מוצרי קנאביס בבתי מרקחת למכירת קנאביס רפואי

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר