אסף הראל עונה לנדב איל: “גם עליך עושים כסף”

המונולוג המטריד של ראש דסק החוץ של חדשות 10, נדב איל, הצליח לעצבן גם כמה אנשים בתקשורת. אסף הראל, שחקן “מסודרים” לשעבר, במאי “הפרלמנט” וחברו של איל לערוץ 10, יוצא במונולוג תשובה משלו. “שכחת את הכסף, את החולים? גם עליך עושים כסף,” הוא אומר.

“לגליזציה היא סתם עוד מאבק לזכות בורגנית למאנצ’יז,” הודיע ראש דסק החוץ של חדשות 10, נדב איל, במונולוג שפירסם בסוף השבוע. “אולי בריא יותר מסיגריה, אולי פחות ממסטל מוודקה, אבל זה סתם מוצר צריכה, זו המטרה הנאצלת הגדולה, התמסטלות שתכניס הרבה כסף למישהו. אין שום דבר נאצל, מיוחד או חשוב במאבק ללגליזציה.”

אסף הראל, תסריטאי, במאי ושחקן ישראלי, ניצל את מונולוג הפתיחה של “לילה טוב עם אסף הראל“, תכנית הלילה שלו בערוץ 10, בכדי להשיב לקולגה על דבריו המנותקים.

צפו:

“זה לא קשור לחופש הביטוי,” פותח הראל בציניות. “אתם סתם רוצים להרגיש סבבה, לקחת שאכטה שתקל עליכם את החיים, תגרום לכם להיות חיוביים, לצחוק, להנות, לא להיות בסטרס. באיזה קטע יא חצופים? מה שאתם באמת רוצים זה ערגליות הא?”

“נתעלם כמובן מהעניין הרפואי, מחולי סרטן שבשבילם זו התרופה היחידה לכימותרפיה, ילדים עם אפילפסיה שזה עוזר להם, אנשים שסובלים מכאבים שרק גראס עוזר לשכך. אתם רוצים רק עוגיות עבאדי”

“נתעלם גם מהכסף שזה יכול להכניס לקופת המדינה, מיליארדים שהולכים היום לגופים עברייניים, פשע מאורגן. בקולורדו בארה”ב הלגליזציה הכניסה כל כך הרבה כסף לקופת המדינה שהם אשכרה החזירו כסף לאזרחים. אבל אתם רוצים במבה אדומה, זה הסיפור”.

“תבינו, בעולם הסאחי מותר להנות מספורט, זו התפרקות לגיטימית, עדיף עם נעליים של נייק או אדידס, שיהיה ממותג. אפשר גם להירגע עם כוס יין או בירה קטנה, אלכוהול זה בסדר, כי הכסף מגיע בסוף לקוקה קולה עם הבעלים של ערוץ 2 אז אנחנו בעד בילוי שבסוף מכניס כסף לתאגיד”

“יש לי עוד מלא טיעונים נדב, אבל כולם טיעונים של בנאדם סאחי, שלא מעשן, כמוני. ברשותך אעשן משהו קטן ואז כמה טיעונים של בנאדם תחת השפעה,” אמר לפני ש”לקח” שתיים-שלוש שאכטות.

“קודם כל, אשתך מהממת. באמת שיחקת אותה נדב, אין בנאדם בערוץ שלא אומר נדב שיחק אותה. ואתה גם נראה נחמד. יש לך אשכרה בלורית, וכולם חשבו שאחרי ניצן הורוביץ אף אחד לא יוכל להלהיב אותנו, והגעת ומי זוכר אותו. אתה רואה אני מרים לך, כי כשמעשנים ישר חושבים על מה שחיובי. לא חשוב קולורדו, מספרים, הסברים, מה זה משנה, מחייכים. כי גראס עושה טוב לאנשים. ואין שום סיבה בעולם למנוע מאנשים משהו שעושה להם טוב.”

“וברור שבסוף מישהו עושה מזה כסף. אבל בוא אני אגלה לך משהו, אבל אל תספר. מישהו עושה כסף גם מהפינה הזאת, וגם מהפינה שלך. כאילו אשכרה יש בעלים לערוץ הזה שעושה כסף מהפינה שלנו. אז מה, לא עושים?”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר