טוען...

איך הגיעו שלטי קנאביס למוקד חברת ‘הוט’?

עידו, פעיל למען לגליזציה, החליט לקדם את הנושא על ידי הפצת מידע במקום עבודתו – אחד ממוקדי שירות הלקוחות של חברת הכבלים ‘הוט’. “גם אם יפטרו אותי בגלל זה, זה שווה את זה. צריך לעשות הכל למען הלגליזציה,” הוא אומר.

עובדי אחד ממוקדי שירות הלקוחות של “הוט” יגיעו מחר (ראשון) למקום עבודתם ויגלו להפתעתם שלטי הסברה על קנאביס התלויים בכל רחבי המוקד ועל כל עמדות הטלפון. “הבורות בתחום היא גדולה ולכן החלטתי לעשות הסברה ראויה,” אומר עידו, עובד ‘הוט’ שתלה את השלטים במוקד.

אמש (שישי, 7.3), לאחר שכל עובדי המוקד סיימו את יום העבודה והלכו כל אחד לביתו למנוחת סוף השבוע, נשאר עידו במקום כדי לבצע פעולת גרילה מקורית למען הלגליזציה ותלה עשרות שלטי הסברה על קנאביס ולגליזציה ובהם קריאה להפסקת המלחמה בסמים ופירוט הסגולות הבריאותיות של הצמח.

מחאת לגליזציה בחברת הוט

את השלטים תלה עידו בכל רחבי המוקד וכן על כל אחת מעמדות הטלפונים במקום. “מאז נתקלתי בסגולותיו הבריאותיות של הצמח אני משתדל לחשוף את כל מי שנמצא סביבי למעלות שלו, ליתרונות שלו ולאפקטיביות של החומרים הפעילים בו,” סיפר לכתב המגזין.

עידו, אשר מחזיק ברשיון קנאביס רפואי מזה חמש שנים ועובד ב’הוט’ מזה כשנה, שם לו למטרה לקדם את הלגליזציה ככל שיוכל.

“לצערי הבורות בתחום היא עדיין גדולה ולכן, לדעתי, נדרש כל אחד לתפקד כ’פנס רחוב’ בסביבתו ולשפוך מעט אור על הנושא בקרב חבריו ובני משפחתו,” הוא אומר. “אם תשאל אותי – לגליזציה לא יכולה להתחולל ביום אחד ולכן יש להניח יסודות ולהכין את הקרקע היטב. לכן החלטתי לקחת את עניין ההסברה צעד אחד קדימה.”

“הנחתי כי גם אם אנסה לא אצליח להגיע לכל אחד ואחת מחבריי לקומה במשרדי הוט,” הוא מספר. “בהתאם לכך, במהלך השבועות האחרונים התחלתי לתלות מספר פליירים בנקודות אסטרטגיות בקומה. לאחר שראיתי שאלה מחזיקים מעמד מספר ימים החלטתי לקחת צעד נוסף קדימה והפעם החלטתי להדפיס מראש כ-50 עלוני הסברה – חלקם אינפורמטיביים, חלקם מזמינים לאירועי יום המריחואנה ובכולם קוד QR לסריקה למען קבלת מידע נוסף באתרי האינטרנט.”

מחאת לגליזציה בחברת הוט

“כבר מהרגע הראשון שראיתי את הפליירים המעוצבים עלה הרעיון במוחי ולדעתי ביום ראשון בבוקר, ברגע שקומה 3 במשרדי ההנהלה של ‘הוט’ תתחיל להתמלא בעשרות רבות של אנשים שיהיו חשופים לכך, אדע שעשיתי עוד צעד קטן במסע הארוך למען הלגליזציה וההגיוניזציה הנחוצים כל כך במדינה שלנו.”

לשאלתנו האם אינו מפחד מפיטורים השיב עידו כי “אם יפטרו אותי בגלל מעשה זה, שלראייתי הוא חיובי, חיוני והכרחי, אני אהיה מוכן לספוג זאת.”

“לא ביקשתי אישור לזה מאף אחד וגם השתדלתי שלא ייראו שאני זה שתולה אותם,” אמר. “אם יפטרו – יפטרו…”

פעולה זו מצטרפת לפעולות מחאה רבות המתרחשות בחודשים האחרונים, כאשר בכל רחבי הארץ פעילים תולים שלטי הסברה, “פיות” מחלקות זרעים ופרחי קנאביס בחינם ועמודי פייסבוק קוראים לתומכים לצאת מהארון הירוק.

ראו גם: פעילים תלו שלטי הסברה בקופות חולים
ראו גם: שלטי הסברה נתלו על ביתה של ח”כ יפעת קריב

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר