“תינוק הפלא”: בן 8 חודשים מחלים מגידול סרטני במוח בעזרת קנאביס רפואי

קנאביס רפואי הולך ומקבל את הכבוד המגיע לו ככל שהזמן עובר. עם זאת, כאשר העניין נוגע לילדים, מרבית האנשים עדיין זזים באי-נוחות כשהם שומעים על סיפורים מסוג זה.

על אף שמרבית האנשים מסרבים להאמין לנתונים המוכיחים כי קנאביס מרפא סרטן, עדויות מהשטח ממשיכות לצוף ולהדהים רופאים, חוקרים ומטופלים בכל רחבי העולם.

עם זאת, כשזה מגיע לטיפול בילדים, העניין הופך לרגיש אף יותר – אנשים שמקבלים בשלוות נפש את הטיפולים הקונבנציונאליים בסרטן הכוללים החדרת כמויות אדירות של חומרים כימיים לגוף, מזדעזעים כאשר מדובר על חומר טבעי ויעיל המכונה גם “קנאביס”.

ראו עוד: 7 מחקרים שהרשות למלחמה בסמים לא רוצה שתכירו
ראו עוד: קנאביס מרפא סרטן – והממשלה שלכם יודעת את זה

בן 8 חודשים מטופל בקנאביס רפואי

אך ישנם כאלו המסרבים להתיישר לפי הציפיות החברתיות ומוכנים להתנסות בטיפול טבעי בקנאביס, גם – ואולי דווקא – כשזה נוגע לילדיהם הקטנים.

לפני כחודש סיפרנו כאן על המסע של ג’ייסון וג’יידן, אב ובנו בן ה-6 חולה האפילפסיה, שמצליחים להילחם במחלה הארורה בעזרת קנאביס ובשבוע שעבר סיפרנו כאן על מיקיילה קומסטוק, ילדה בת 7 הסובלת מלוקמיה (סרטן הדם) וכחלק מהטיפול מקבלת קנאביס רפואי. אמש דווח ב-HuffPost על “תינוק הפלא” – בן 8 חודשים שהבריא מגידול סרטני במוחו בעזרת שמן קנאביס רפואי.

ד”ר וויליאם קורטני ראה את זה קורה אל מול עיניו. “עד לפני 5-6 שנים הייתי סקפטי בנוגע לשמועות על כך שקנאביס מרפא סרטן,” אמר קורטני. “היום המטופל הצעיר ביותר שלי בקנאביס הוא תינוק בן 8 חודשים שסבל מיום היוולדו מגידול סרטני מסוכן מאוד במרכז המוח.”

אביו של התינוק, שסירב לכימותרפיה והתעקש על טיפול אלטרנטיבי, החל למרוח שמן קנאביס על המוצץ של בנו הקטן פעמיים ביום תוך שהוא מגדיל את הכמות מדי יום. בתוך חודשיים אובחנה ירידה דראסטית בהתפשטות הגידול עד כדי כך שהרופא האונקולוג ביטל את ההפנייה לכימותרפיה.

הגידול הסרטני התכווץ
הגידול התכווץ עד לאפס

לאחר 8 חודשי טיפול הגידול כמעט ונעלם. “בזכות הטיפול בקנאביס, הילד לא יסבול מתופעות הלוואי הקשות שהיו נגרמות לו אם היה עובר את תהליך הכימותרפיה וההקרנות,” אמר ד”ר קורטני. “אני וחבריי הרופאים קוראים לילד הזה ‘תינוק הפלא’ ואני מבין היום שקנאביס הוא הטיפול הראשוני אותו צריך לנסות לפני שמגיעים לנטילת תרופות, הקרנות וכימותרפיה.”

ד”ר קורטני מספר על “תינוק הפלא”:


המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר