מגלגל...
x

שן שן שן: וילצ’רסקי ולוקץ’ בשיר לגליזציה חדש

לוקץ’ מארח את גדי וילצ’רסקי בשיר לגליזציה חדש: “כמה מלחמות וכמה אינדיאנים, בנייני התאומים ומטוסים יפנים, גזענות ופשע שנמשכות שנים, העיקר שהם רודפים כמה סטלנים…” – האזינו:

שנה וחצי אחרי שיר הלגליזציה של הדג נחש ואינפקטד משרום, מוציא גם לוקץ’, או איתי לוקץ’ בשמו המלא – אחד הראפרים הפופולאריים היום בישראל – שיר לגליזציה חדש משלו, ואפילו מארח את לא אחר מאשר הקומיקאי מספר 1 – גדי וילצ’רסקי.

השיר, שכבר בהאזנה שנייה כנראה יקפיץ אתכם מהכסא לסיבוב ריקודים וענטוזים קצר, מספר על השיבושים הבלתי מובנים שנגרמו בעקבות התנגשותו של קולומבוס ביבשת אמריקה. כיצד האיסור על קנאביס, שהחל במאה הקודמת בארה”ב, התפשט והפך לאבסורד בלתי נתפס שגורם למדינות לרדוף ולהטריד את אזרחיהן שלהן, רק בגלל שבחרו לצרוך צמח להנאתם.

האזינו:

לוקץ’: “כמה מלחמות וכמה אינדיאנים בנייני התאומים ומטוסים יפנים, גזענות ופשע שנמשכות שנים, העיקר שהם רודפים כמה סטלנים… מר חבר כנסת, תן לי לחיות במי אני פגעתי, רק הכנתי עוגיות, גלגלתי כמה ג’וינטים מכמה שקיות… הזמן הוא היום והעם בשל, תתחילו לעכל את מה שמתבשל. גם ככה כבר אנסתם את כולנו במיסים, חצי מהכנסת מושחתים ואנסים. וכולם מעשנים זה כבר עניין של מה בכך ואם זה יהיה חוקי לרגע גם נשכח את גובה המיסים, את יוקר המחיה, הריק שבכיסים, חשבונות והגבייה, וכשהכל קשה אתם קוראים להתחשל, אז סתמו ת’פה ותנו כבר לעשן.”

גדי וילצ’רסקי: “נחנקנו כבר ממשלה של סחים, מה ביקשנו רק לעשן, תראו את המדינה, גנבים רוצחים, אנסים מסתובבים חופשי ואת מי המשטרה רודפות, אותנו המעשנים? …תראו מה אנחנו עוברים פה, גדלים בצל קסאמים, משרתים בצה”ל, עושים מילואים, מוקפים באויבים, כולם שונאים אותנו וגם אצלנו פה בפנים יהודים נגד ערבים חרדים נגד חילונים שמאלנים נגד מתנחלים – כל היום שירים של קרן פלס ברדיו, איך אפשר לא להיגנב. יאללה ח”כים תגידו לנו כן, לא ביקשנו הרבה, ביקשנו לעשן!”

ראו עוד:
הבית של גדי: מכון שיקום פסיכואקטיבי
“ים בעננים” – שירי סטלנים כחול לבן
מה אם עגבניה היתה לא חוקית? שיר לגליזציה חדש
מריחואנה בראי היפ הופ: על טרנדים של שימוש בסמים במוזיקה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר