טוען...

שיטה חדשה להברחת מריחואנה – תותח פניאומטי

אחרי הקטפולטות והצוללות, מצטרף כעת נשק חדש לארסנל של מבריחי הסמים ממקסיקו לארה”ב. (עדכון).

משמר הגבול האמריקני דיווח השבוע כי למעלה מ-30 פחיות מלאות מריחואנה במשקל כולל של מעל 35 ק”ג, נורו בעזרת תותח ממקסיקו לעיר ‘יומה’ באריזונה.

פחיות מריחואנה

אחרי דיווחים על נסיונות הברחת סמים ממקסיקו לארה”ב בעזרת צוללות וקטפולטות, נראה שהיצירתיות של מבריחי הסמים לא נגמרת.

מעל 30 פחיות מלאות בקנאביס במשקל כולל של למעלה מ-35 ק”ג נמצאו ביום שישי בשבוע שעבר בסמוך לנחל “קולורדו” בעיר יומה ביום שישי בשבוע שעבר. “שווי המריחואנה שנתפס הוא מעל 40,000$ דולר,” סיפר סוכן של משמר הגבול. “עוד ניסיון לא מוצלח של המבריחים.”

בתחקיר האירוע שערכה המשטרה נמצא כי הפחיות נורו כנראה מתותח פנאומטי ממרחק של כמה מאות מטרים מעבר לגבול בין ארה”ב למקסיקו.

הבוקר, 24.02.13, מדווחות רשתות התקשורת כי כוחות המשטרה במקסיקו הצליחו לראשונה לשים יד על אחד התותחים ששימש להברחת סמים.

הרשויות בעיר קלקסיקו שבאזור הגבול בין טיחואנה, מקסיקו לקליפורניה, ארה”ב, קיבלו דיווחים כי רכב הנושא תותח מאולתר עושה את דרכו לכיוון הגבול ויצאו לכיוונו. משזיהו את ניידות המשטרה בעקבותיהן, נטשו המבריחים את הרכב וברחו מהמקום. לא התבצעו מעצרים.

תותח להברחת סמים

תותחים פנאומטיים

מתוך mako: תותחים פנאומטיים (מבוססים על גז דחוס) טובים בדרך כלל לירי תפוחי אדמה וכדורי טניס אבל עם קצת דמיון והרבה רוח אמריקנית אפשר להפוך גם את כלי העבודה הצנוע הזה לכלי משחית מרשים. ומתברר שאם יש לכם תותח מספיק חזק, אתם יכולים גם להעיף מכונית דרך שער של פוטבול (שלוש נקודות!).

את תותח החנקן (נייטרו לחובבי סדרת סרטי “מהיר ועצבני”) המציא האל נידהם והוא הפך לכלי עבודה נחוץ בתעשיית הפעלולים. משתמשים בהם בהוליווד, במקרים שהפעלול מסוכן מדי לפעלולן או כשצריך לגרום למכונית להתרומם במהירות לאוויר מבלי לפוצץ חצי מהשכונה.

יש תותחי נייטרו קטנים יותר המותקנים במכוניות עצמן וגורמים להן להתהפך במקום, אבל התותח הזה שבסרטון נועד למטרה אחת בלבד – לירות מכוניות כמה שיותר רחוק. צפו:

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר