אתרים אמינים לרכישת זרעי קנאביס באינטרנט

אין ספק שגידול קנאביס בבית זו חוויה מדהימה. אבל בשביל להנות מהתחביב המיוחד עלינו ראשית להשיג זרעי קנאביס איכותיים. אז איפה משיגים זרעים איכותיים, איזה אתר זרעים אמין מספיק כדי שאפשר יהיה לרכוש בנחת ומה כדאי לקחת בחשבון לפני ותוך כדי הזמנת הזרעים הביתה.

*** כל הכתוב בידיעה זו מתייחס למדינות בהן הזמנת זרעי קנאביס וגידול קנאביס הם חוקיים לחלוטין או בעבור אלו שקיבלו לכך רשיון מהמנהל על פי כל דין ***

להיות חלק מתהליך טבעי מרתק של גידול קנאביס בבית ולהרגיש את השינויים העוברים על הצמח משלב הנביטה של הזרע, דרך הפיכתו לצמח בוגר ועד לשלב הפריחה הבשרנית והריחנית – זה כיף גדול. והכל טוב ויפה.

אבל על מנת להבטיח תוצאות מצוינות ומספקות באמת, אין זה מספיק לרכוש אביזרים איכותיים, וגם לא רק לגדל בתשוקה ואהבה. אם לא נדאג לגנטיקה משובחת של זרעי קנאביס איכותיים, לא נקבל את התוצאות הטובות אותן אנו באמת רוצים.

חשוב להבין – בתהליך גידול מריחואנה ישנו פרמטר מרכזי שיקבע לנו את איכות התוצר המוגמר – איך הוא ייראה, ייטעם, יריח וכמובן – איך וכמה הוא ישפיע. פרמטר זה הוא איכות הזרעים שלנו. אין מה לעשות, כמה שנשקיע בצמח וכמה שנטפח אותו – לא נגיע לרמות האיכות הגבוהות באמת אם לא הנבטנו זרע מובחר עם גנטיקה מובטחת. גנים זה גנים…

קניית זרעי קנאביס

מאיפה משיגים זרעים איכותיים של קנאביס? באינטרנט ישנן עשרות אם לא מאות חנויות לקניית זרעי מריחואנה, המכונות “בנק זרע” (Seed Bank). חנויות אלו מציעות ללקוח מבחר עצום של זרעים וממגוון רחב של זנים. באתר ניתן לצפות בתמונות ותיאור מפורט של כל זן והייחוד שלו.

הקנייה מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי או במזומן והזרעים נשלחים בדואר כשהם מוסתרים היטב.

ברור לכל שבמצבים כאלו האיכות היא מעל הכל! לכן ערכנו בדיקות ובירורים כדי שנוכל להמליץ רק על חברות איכותיות בעלות שם וניסיון רב שנים בתחום ועל אתרים אמינים שלא ינסו לעקוץ אתכם.

אז הנה הם לפניכם – שמות החברות המובילות והאתרים הבולטים והאמינים ביותר ששולחים זרעי קנאביס.

Green Parrot

חברת זרעים ספרדית מהימנה בעלת תודעת שירות גבוהה ביותר. ניתן לגשת לחנות החברה בברצלונה – או לחילופין להזמין ישירות מהאתר.

Logo of green parot seeds

חדש: מלבד תשלום בביטקוין ובהעברה בנקאית, כעת החברה מקבלת תשלום גם באמצעות כרטיס “סמארטקארד” מאובטח אותו ניתן לרכוש בסניפי הדואר.

לרכישת זרעים מחברת “גרין פארוט” לחצו כאן

מיניסטרי – Ministry of Cannabis

חברה קטנה וחדשה יחסית המורכבת ממספר מצומצם של אנשים אשר היו פעילים במשך 15 שנה בסצנת הקנאביס העולמית. הם עובדים בשיתוף פעולה עם מגדלים ומפתחי זנים ברחבי הגלובוס, ובנוסף הם מתחזקים לפחות שלושה מתקני גידול עבור הניסויים והבדיקות שהם עורכים.

Ministry of cannabis

בשנים הראשונות “מניסטריון הקנאביס” פעלה מהעיר אמסטרדם, אך מתחילת שנת 2014 הם סגרו את משרדיהם בעיר הבירה ההולנדית ועברו למשכנם החדש בברצלונה, ספרד.

החברה שולחת את המוצרים שלה לכל מקום בעולם ובנוסף מתגאים בחברה בשירות הלקוחות שלהם – במידה וישנה בעיה עם ההזמנה ניתן לפנות אל “מניסטריון הקנאביס” באמצעות המייל, הטויטר, דף הפייסבוק והם אפילו זמינים במענה טלפוני!

לרכישת זרעים מאתר “מניסטריון הקנאביס” לחצו כאן

חשוב מאוד לזכור: יש מדינות בהן הזמנת זרעי קנאביס אינה חוקית. יש לבדוק את החוק במדינה בה אתם שוהים.

ראו: איך לקנות זרעי קנאביס באינטרנט
ראו: מדריך גידול קנאביס בבית


ערוץ הגידול

מדריכי גידול קנאביס


חדשות