ריק סימפסון לחולים בישראל: "שמן קנאביס הוא תרופה להכל"

האיש שהפיץ לעולם את תורת הטיפול בסרטן בעזרת שמן קנאביס מרוכז, יוצא במסר חד וברור לתושבי ישראל: "כימותרפיה הורגת, שמן קנאביס הוא התרופה לכל המחלות". לקבלת התרופה המושלמת ממליץ סימפסון על ערבוב של כמה זני אינדיקה שונים.

השיטה שפיתח ריק סימפסון לטיפול בסרטן בעזרת שמן קנאביס מרוכז (שמן RSO) הצליחה עד היום לעזור לאלפי אנשים בכל העולם להחלים מהמחלה הקשה. העדויות הנרגשות על ההצלחה התפשטו מפה לאוזן עד שהגיעו גם לישראל. בקבוצת פייסבוק שנפתחה כדי לאגד את סיפוריהם של החולים הישראלים המתנסים בשמן אף מפורסמות מדי שבוע עדויות אישיות על הצלחת הטיפול.

"אני מלווה חברה טובה שאמא שלה חלתה ב-GBM [סרטן קשה במיוחד] ועברה שני ניתוחים ואת כל הטיפולים 'הרגילים': טמודל ואווסטין + הקרנות," מספרת אחת החברות בקבוצה. "לפי כחודשיים התחילה לצרוך את השמן במקביל להקרנות. אמנם היא רחוקה מלהשלים את הצריכה ע"פ הפרוטוקול, אבל כבר ב-MRI האחרון שעשתה נראתה נסיגה משמעותית (!!) והרופא שלה בשיבא אמר שהוא 'חסר מילים'."

לאור הפופולריות שצבר השמן בישראל פנו נציגי הקבוצה אל סימפסון עצמו בבקשה שישלח מסר לישראלים בעניין זה. לצד הסברים וטיפים על אופן ההכנה הנכון ואופן השימוש הנכון, מסביר ריק בסרטון קצר גם על האינטרסים של חברות התרופות נגד השימוש בשמן שלו.

צפו:

מסר לאזרחי ישראל מריק סימפסון

מסר לאזרחי ישראל מריק סימפסון ריק סימפסון ידוע כאדם שהחזיר למודעות את סגולות הריפוי של תמצית הקנאביסדעותיו של ריק סימפסון בנושא הטיפול בסרטן הן שלו כאדם פרטי ואין לקחת את גישת הטיפול שלו כייעוץ רפואיהקבוצה הישראלית מנגישה את המידע שריק סימפסון מספק ומביאה אותו ללא סינון אך עם הדגשים כי כל אדם יחליט ותחליט עבור עצמם/ן על אופי הטיפול ובאם לשלב את תמצית הקנאביס בתהליך הריפוי מה שידוע לנו ממחקרים, רופאים, פרופסורים ועדויות שונות מרחבי העולם זה שהשימוש בזני אינדיקה בעלי אחוזים גבוהים של THC להכנה של תמצית קנאביס בריכוזים גבוהים של 90% חומרים פעילים ומעלה, מסייעות בהקלה ושיפור אורח החיים של מטופלים רבים ובמקרים רבים גם ריפוי מלא של מחלת הסרטן בשלביו השונים ואף בחמורים ביותר (דרגה 4).*כיום הדיעה הרווחת ממחקרים שונים בין היתר הצעה של הרשות הלאומית למלחמה בסמים של ארצות הברית לבחון את האפשרות כי המינימום הנדרש לריפוי הוא 60% חומרים פעילים בכדי שהתמצית תהיה אפקטיבית בריפוי סרטן אנו מקווים שהמידע שאנחנו מספקים יעזור לכם/ן בתהליך ההחלטה באם לשלב את תמצית הקנאביס בריכוז חומרים פעילים גבוה, ואנחנו מאחלים לכולם החלמה מהירה בכל דרך שתבחרו אהבו, שתפו והפיצו בתקווה שהמידע יגיע למי שצריכים ואולי נציל חיים :)כל טוב ובריאות לכל מצוות "שמן ריק סימפסון ישראל" להצטרפות לקבוצת הפייסבוק המונה למעלה מ 3300 חברים/ות, מטופלים ומטופלות https://www.facebook.com/groups/rso.org.il/?fref=ts

Geplaatst door ‎שמן ריק סימפסון – ישראל‎ op Donderdag 9 juni 2016

"הייתי רוצה שבישראל ידעו כיצד לטפל בעצמם בצורה טבעית ובלתי מזיקה או ממכרת, וזה כולל את השימוש בשמן קנאביס," הוא אומר. "אם אתם רוצים לראות את היתרונות של השמן הזה עליכם לגדל זני קנאביס אינדיקה עם אחוזי THC גבוהים ואם תוכלו לערבב כמה זני אינדיקה יחד זה הפתרון המושלם לכל המחלות."

"לא משנה אם יש לכם איידס, טרשת נפוצה או דלקת פרקים, השמן יכול לעזור לכל המחלות," הוא מוסיף ויוצא כנגד חברות התרופות: "אותן חברות מפחדות שכאשר נוכל להשתמש באופן חופשי בשמן קנאביס זה יהיה הסוף של תעשיית התרופות. לא יהיה כל צורך בחומרים הרעילים שהם משווקים וקוראים להם תרופות."

סימפסון מתייחס באופן ספציפי גם לנושא הטיפול בסרטן בעזרת כימותרפיה: "אם יש לכם סרטן הדבר הגרוע ביותר לעשות הוא לסמוך על הרופא ולהתחיל כימותרפיה והקרנות. שני הטיפולים האלו גורמים לנזק, הורסים חלקים חיוניים בגוף ואת המערכת החיסונית. איך זה יכול להיות טוב עבורך? בגלל שאין לך מערכת חיסונית אתה עלול למות גם משפעת. שמן הקנאביס עובד יחד עם המערכת האנדוקנבינואידית בגוף ולכן הוא עדיף."

ראו גם:
שמן קנאביס – מה זה ולמה זה טוב?
רופאים מאשרים: שמן RSO נלחם בסרטן
חולה סרטן קיבל 18 חודשים לחיות: "הקנאביס ריפא אותי"


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט