מגלגל...

רחפן מלא סמים התרסק בחצר הכלא – וגרם למלחמת אסירים

הברחות הייטק: רחפנים הפכו מזה כבר לאחד הכלים היעילים ביותר בהעברת חפצים ממקום למקום. סוחרי הסמים לא נשארו מאחור ואחד כזה, שניסה להבריח סמים לתוככי בית הסוהר, התרסק במרכז רחבת הכלא וגרם למהומת המונים. כ-200 אסירים החלו לריב על הזכות לתפוס נתח מהחבילה שנחתה מהשמיים.

כפי שכבר דווח לא אחת בעבר, סוחרי סמים נעזרים בפיתוח הטכנולוגי החדש – רחפנים – המאפשרים להעביר חבילות ממקום למקום בחסיון כמעט מוחלט. היכולות המיוחדות של הרחפנים משמשות למשל גם כדי לעקוף עמדות שמירה בבתי כלא ולהעביר חומרים מסוגים שונים אל תוך כתלי בתי הסוהר.

בשבוע שעבר, 29 ביולי, הגיע לו לפתע רחפן רובוט לריחוף מעל מתקן הכליאה “מנספילד” במדינת אוהיו, ארה”ב. בעת שחלף בדאייה מעל חצר בית הסוהר, נפלו מקרבו מספר חפצים מסקרנים שגרמו למהומה רבה במרכז חצר הכלא.

מסתבר שהרחפן, שהיה אמור להעביר חבילות סמים לאחד האסירים באופן סמוי, הפיל בלי כוונה את האוצר היישר אל מרכז חצר בית הסוהר – מה שהוביל למלחמה מקומית.

בסה”כ צנחו מהשמיים 140 גרם טבק, 65 גרם מריחואנה וכ-5.5 גרם הרואין.

רחפן מלא סמים התרסק בכלא
הרחפן התרסק ברחבת הכלא וגרם למהומה בין האסירים

כפי שהיה צפוי, נפילת החומרים המבוקשים במרכז רחבת הכלא גרמה למהומה לא קטנה: כ-200 אסירים החלו במאבק עיקש על חבילת הסמים, כאשר בשלב מסויים הושלכה החבילה מעבר לגדר שמפרידה בין החלק הצפוני של בית הסוהר לחלק הדרומי.

בסופו של דבר הגיעו סוהרים למקום וניטרלו את האירוע בעזרת ספריי פלפלים לעיניהם של האסירים. חיפוש גופני נערך על כל האסירים ו-9 מהם הושלכו לבסוף לצינוק.

על פי הדיווח של גורמי האכיפה בבית הסוהר עצמו לא מדובר בפעם הראשונה שדבר מסוג זה מתרחש.

איזה קנאביס אתה?

ראו עוד:
חדש בקליפורניה: משלוחי קנאביס באמצעות רחפנים
המשטרה מודה לראשונה: “נפעיל רחפנים בפעילות מבצעית”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר