טוען...

רוב שניידר: “רובין וויליאמס התאבד בגלל תרופות לפרקינסון”

“אחת מתופעות הלוואי של התרופות נגד פרקינסון היא התאבדות,” אומר השחקן רוב שניידר וטוען כי הן אלו שהובילו להתאבדותו של רובין וויליאמס. “תעשיית התרופות הנבזית מודה שלמעלה מ-100 אלף אמריקנים מתים בכל שנה משימוש בתרופות מרשם”

רובין וויליאמס, מגדולי הסטנדאפיסטים ושחקני הקולנוע בעולם, נמצא בשבוע שעבר מת בדירתו. השבוע פורסם כי וויליאמס אובחן כחולה בפרקינסון זמן קצר לפני מותו. כעת מאשים חברו, השחקן רוב שניידר, את תעשיית התרופות בכך שמובילה לשימוש בחומרים מסוכנים עם תופעות לוואי קשות.

שניידר, שהיה חברו של וויליאמס מזה 20 שנים, פירסם ציוץ בטוויטר ובו טען במפורש כי התרופות שנטל וויליאמס נגד מחלת הפרקינסון הן אלו שהובילו להתאבדותו.

“עכשיו אנחנו יכולים לדבר על זה,” כתב שניידר על פי הדיווח. “רובין וויליאמס התחיל טיפול תרופתי נגד תופעות הלוואי של הפרקינסון. אחת מתופעות הלוואי היא התאבדות!”.

“תעשיית התרופות הנבזית מודה בעצמה כי למעלה מ-100,000 אנשים בארה”ב מתים בכל שנה מתרופות ‘מרשם’,” הוסיף.

כזכור, בחודש שעבר הוגשה בארה”ב תביעה כנגד חברת התרופות הישראלית ‘טבע’ בגין הונאה, לאחר שעודדה לכאורה שימוש בתרופות בניגוד לחוק.

מחקרים שנערכו בעבר, גם כאן בישראל, מצאו כי קנאביס הינו יעיל ביותר כטיפול נגד תופעות הלוואי של פרקינסון. “בישראל כ-20,000 חולי פרקינסון, כ-50%-80% מהם סובלים מכאבים טורדניים שלא ניתן להם מענה ראוי. לאור תוצאות המחקר, נוכל לטפל באופן ממוקד בכאב ולאפשר איכות חיים טובה יותר,” אמרה אז פרופ’ רות ג’לדטי, עורכת המחקר.

צפייה חובה: הונאת הענק של חברות התרופות

צפו: כיצד עוזר הקנאביס לדוד הררי, חולה פרקינסון:

צפו גם: מתמכרים לתרופות מרשם בהמתנה לאישור קנאביס רפואי:

ראו גם: חולי כאב בחרו: מריחואנה עדיפה על תרופות

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר