טוען...

קנדה: מי שתל עציצי מריחואנה לאורך הכביש הראשי בעיר?

קנדה: 26 שתילי מריחואנה צעירים נתגלו לאורך ‘שדרות אדמירל’, אחד הרחובות הראשיים בויקטוריה, עיר הבירה של מחוז בריטיש-קולומביה.

מחאת גינון הגרילה בעולם מתחילה להתפשט – לאחר שבחודש שעבר דווח כי פעילים אנונימיים בגרמניה שתלו זרעי קנאביס בכל רחבי העיר גטינגן ובקנדה נתגלו 7 שתילי מריחואנה מחוץ לבית משפט בעיר המילטון, אתמול (29.7) נתגלו עשרות שתילי קנאביס צעירים שנשתלו לאורך הדרך באחד הרחובות הראשיים בויקטוריה, עיר הבירה של מדינת בריטיש קולומביה בקנדה.

שתילי מריחואנה לאורך רחוב אדמירל בקנדה
שתילי מריחואנה לאורך רחוב אדמירל בקנדה

צוות שהגיע לעבוד בשיפוץ הכביש ברחוב ‘אדמירל’ שבחצי האי ‘סאניך’, גילה להפתעתו 26 עציצי מריחואנה צעירים שנשתלו לאורך הרחוב.

“השתילים היו מוסתרים בתוך שקיות נייר ובמרחק של מטר בערך אחד מהשני,” סיפר ריי רואר, מנהל העבודה. “זה ממש מוזר. מעולם לא שמעתי על דבר כזה בעבר… אני מניח שמישהו רצה להביע אמירה כלשהי.”

סטיב איזי, דובר המשטרה באזור, אישר את הידיעה ואמר שאכן נתגלו כמה עשרות שתילי מריחואנה צעירים בגובה של 30 עד 40 סנטימטר בלבד.

“מזג האוויר כעת הוא מושלם עבור גידול, על אף שמעולם לא ראיתי מישהו מגדל מריחואנה ככה בפומבי באמצע רחוב ראשי בעיר,” אמר. “מי שעשה את זה כנראה התכוון למחות על משהו. אני לא יודע אם זה על סגירת הרחוב להולכי רגל במהלך סוף השבוע בעקבות העבודות בכביש, או אם זה סוג של מחאה פוליטית כלשהי, מה שבטוח שמי שעשה את זה עבר על החוק.”

השאלה המתבקשת היא כמובן האם מחאת גינון הגרילה תהפוך לטרנד עולמי והאם נזכה בקרוב לשמוע על סיפור דומה גם כאן בארץ ישראל…

ראו גם: קנדה: נתגלה בונקר תת-קרקעי לגידול מריחואנה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר