מגלגל...

קולורדו: אוניברסיטת THC פותחת את שעריה

כ-20 סטודנטים השתתפו בשיעור הראשון לגידול מריחואנה שנערך השבוע באוניברסיטת הקנאביס הראשונה בקולורדו.

תעשיית הקנאביס בקולורדו מתפתחת ואיתה מגוון עסקי לוויין שעולים על גל הלגליזציה ששטף את המדינה ביניהם עסקים המציעים קנאביס בחינם והחל מהחודש גם אוניברסיטה מקצועית ללימודי הקנאביס.

השבוע התקיים השיעור הראשון באוניברסיטת THC, אוניברסיטת הקנאביס המקצועית הראשונה בקולורדו, במסגרתו למדו כ-20 סטודנטים כיצד לגדל מריחואנה בבית באופן הנכון ביותר.

אוניברסיטת THC

“אנשים חושבים שלגדל קנאביס זה דבר פשוט, אתה רק שם את הזרע ונותן לטבע לעשות את שלו,” סיפר מאט ג’ונס, מייסד האוניברסיטה. “האמת היא שזה דבר הרבה יותר מורכב למי שמחפשים תוצרת איכותית באמת, אם זה גידול באדמה, היידרו, או גידול אורגני למשל.”

ג’ונס בן ה-24 ושותפו פרימן לפלור בן ה-25 הקימו את האוניברסיטה לאחר שהגיעו החדשות בנוגע להצעת החוק שאישרה לגליזציה של מריחואנה בקולורדו. “זה היה החלום שלנו. תמיד ידעתי שיום יבוא ואני אפתח אוניברסיטה ללימודי קנאביס” סיפר ג’ונס.

שיעור ראשון באוניברסיטת THC

“למעשה כל מה שצריך מגדל מתחיל זה שטח פנוי בגודל של ארון קטן, מספר כלים מחנות לכלי בית וקצת זמן פנוי,” כתבו מייסדי האוניברסיטה בהודעה לעיתונות שפורסמה בחודש ינואר והכריזה על הקמתה של אוניברסיטת הקנאביס הראשונה בקולורדו. “מי שמתחיל לגדל ללא נסיון סביר שייכשל. יש הרבה דברים ללמוד כדי להגיע לתוצאה איכותית באמת.”

‘אוניברסיטת THC’ היא אמנם הראשונה בקולורדו, אך בארה”ב כבר קמו בעבר מספר פרוייקטים דומים כשהגדול והמוכר שבהם הוא אוניברסיטת ‘אוקסטרדם’ שבאוקלנד, קליפורניה, שלפני מספר חודשים נסגרה לאחר פשיטה של ה-DEA, הארגון ללוחמה בסמים בארה”ב. הפשיטה באה כשבועיים בלבד אחרי שראש עיריית אוקלנד חתם על אישור להכפלת מספר בתי המרקחת לממכר מריחואנה רפואית בעיר.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר