מגלגל...

צפו: רבקה מיכאלי חוזרת עם ג’וינט מקולורדו

סיבה למסיבה: רבקה מיכאלי חזרה מקולורדו עם ג’וינט אחרי סיבוב טעימות בין חנויות הקנאביס החוקיות במדינה, וניצלה את ההזדמנות כדי לצאת להגנת הקולגות מפרשת “הסמים והמפורסמים”.

כמעט 40 שנה עברו מאז הפעם האחרונה בה השתתפה רבקה מיכאלי בסאטירה הקשורה לנושא השימוש בקנאביס – זאת במסגרת תכנית בסדרה ‘ניקוי ראש’ בה “עקצו” השחקנים את הממשלה והמשטרה על כך שנדהמו לגלות שגם “בני טובים” מעשנים חשיש (צפו כאן) – ואתמול היא חזרה מסיבוב טעימות בחנויות הקנאביס החוקיות בקולורדו, בה עברו בתחילת השנה חוקי לגליזציה היסטוריים, רק כדי “לעקוץ” את המשטרה שוב.

רבקה מיכאלי חוזרת מקולורדו
רבקה מיכאלי חוזרת מקולורדו

“הגעתי לביקור בקולורדו כי הבת שלי גרה שם,” סיפרה מיכאלי לגיא לרר בכתבה ששודרה אמש ב’צינור לילה‘, בה נראית מיכאלי כשהיא נוטלת קבלה על סך 21 דולר, רגע אחרי שמעיינת בתפריט ומתלבטת בין “וייט סליפר” ל”בננה קוש”.

בשיחה עם גיא לרר יצאה מיכאלי להגנתם של המפורסמים מ”פרשת הסמים והמפורסמים” וטענה כי המשטרה לא צריכה להתעסק עם הנושא הזה.

“במקום שבו בממשלה ובמשטרה יש מחלות אוטואימוניות, בהן הגוף תוקף את עצמו, זה שהם מתעסקים באמנים לא מגולחים שעישנו שאכטה בגלל שהיה עצוב להם קצת זה מעליב,” אמרה מיכאלי ברמיזה לסיפורו של יהודה לוי שטען בחקירתו כי עישן מריחואנה בגלל הפרידה מנינט. “מה אתם מכינים רשימות? מה אתם רצים לספר לחבר’ה?”

בסוף התכנית הדגיש גיא לרר כי מדובר היה ב ג’וינט “נובלס” בלבד.

צפו:

ראו עוד: תושבי קולורדו מרוצים: “הלגליזציה עשתה טוב למדינה”
ראו עוד: צניחה באחוזי הפשיעה מאז אושרה לגליזציה של קנאביס בקולורדו

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר