בידורתרבות, בידור ופנאי

פנסיונרית גידלה מריחואנה בטעות – התקשרה לרדיו כדי לדווח

פנסיונרית מאנגליה שתלה זרעים משקית מזון לציפורים והופתעה לגלות שלאחר מספר חודשים צץ לו בגינה צמח בלתי מזוהה. היא התקשרה מיד לתחנת הרדיו של BBC בכדי לבדוק האם תוכל לקבל עזרה בזיהוי האורח

פטרישיה יואיטסון, פנסיונרית ממחוז דבון באנגליה, התקשרה השבוע לתכנית רדיו של רשת BBC העוסקת בענייני גינון ונוי בכדי לנסות ולקבל ייעוץ בנוגע לזיהוי צמח שגדל בגינתה, זאת לאחר שחששה כי מדובר בצמח מריחואנה.

רק לאחר ששלחה תמונה של הצמח לתחנת הרדיו והבינה כי מדובר בקנאביס, התקשרה יואיטסון גם לתחנת המשטרה ודיווחה על הממצא הבלתי חוקי. “שלחתי את התמונה באימייל וקיבלתי בחזרה כמה תשובות מעניינות, ביניהן אחת מתחנת המשטרה,” סיפרהעל פי הדיווח. “הם אמרו שלא יאשימו אותי מאחר ועשיתי זאת בשגגה.”

אשה אנגליה קנאביס טעות
הצמח הושמד

מומחית הגינון של רדיו BBC, שרה צ’סטרס, אמרה: “אני חושבת שהזרע הגיע משקית מזון לציפורים שתלויה מעל דלת ביתה של האשה. זה די נפוץ ששקיות מזון לציפורים מכילות זרעים ממגוון רחב של צמחים, ביניהם גם זרעי קנאביס.”

עצומה: תשוחרר נעמה מהכלא הרוסי!

לא טסים דרך רוסיה עד שחרורה של נעמה מהכלא הרוסי! כל חתימה על העצומה שולחת אוטומטית דוא"ל אל שגרירות רוסיה בישראל.
 
חתמו עכשיו
חתמו עד כה:
4105

מתחנת המשטרה המקומית נמסר כי “אם אדם מגלה שהוא מחזיק בסם בלתי חוקי כגון קנאביס עליו להרוס אותו או לקחתו לתחנת המשטרה הקרובה. הגברת ביצעה עבירה, אך מאחר ומדובר בנסיבות מקלות, החלטנו לא לפתוח בחקירה ולא להאשימה בפלילים.”

ראו גם:
טעות בזרעים: פועלים שתלו גראס במקום דשא
חתול הביא מריחואנה הביתה, הבעלים התקשרה למשטרה
התקשר למשטרה בטעות – וחשף את חוות הקנאביס בביתו
אשה מצאה 3.5 ק”ג מריחואנה בגלגל הרזרבי


קנסות קנאביס

(החל מ-1 באפריל 2019)

מבוסס על נתון שחשף השר ארדן. המשטרה מסרבת לחשוף נתון רשמי (פרטים כאן)
חדשות
Close