מגלגל...

כמו סוכר, רק לא: שקיות אבקת קנאביס להוספה למשקאות

כתוספת למיץ או קפה – ואפילו לפיזור על הפיצה: “פוט שוטס” היא אבקת קנאביס עשירה ב-THC וכנראה הדבר הגדול הבא בשוק מוצרי המריחואנה המשגשג. כל שקיק אבקה מכיל 10 מיליגרם של THC טהור ונטול טעם – כך שניתן להוסיף אותה לכל דבר.

אחרי קפסולות שוקו-קנאביס, קנאביס נוטלה ושאר המצאות, מגיע מוצר חדש: אבקת קנאביס עשירה ב-THC להמסה בכל משקה או מוצר מזון שהוא.

חברת Prohibition Gold (“איסור מזהב”) מסיאטל, וושינגטון, שם הקנאביס חוקי לגמרי, הודיעה על המוצר חדש שצפוי להתפשט בשוק הקנאביס האמריקני – והעולמי – כמו אש בשדה קוצים: ™Potshotz, או “פוט שוטס” (“שוטים של גראס” בתרגום חופשי) – שהם למעשה שקיקי אבקה הדומים לשקיות הסוכר בבתי הקפה, שבניגוד לאבקת הקנאביס החדשה של ‘ACESO’ המכילה CBD בלבד כך שאינה גורמת להשפעה פסיכואקטיבית, מכילים גם את הדבר האמיתי.

אבקת קנאביס
בכל אריזה 10 שקיקי אבקה עם 10 מ”ג THC כל אחד – כתוספת למשקאות או מוצרי מזון

בכל אריזת “פוט-שוטס” יש 10 “אצבעות” ובכל אחת מהן גרם אחד מדוד של אבקת קנאביס (כרבע כפית) המכילה 10 מיליגרם של THC טהור. את האבקה ניתן להמיס בכל משקה, קר או חם, כדי להנות מהשפעה שמגיעה מהר יותר מבצריכת מזון קנאביס ונמשכת זמן רב יותר מעישון ג’וינט.

האבקה היא בעלת טעם ניטרלי לגמרי, כך שבניגוד לשאר מזונות-הקנאביס (Edibles) – המתאמצים להסוות את הטעם החריף של חמאת או שמן הקנאביס בעזרת טעמים אחרים – היא ניתנת להוספה לכל מוצר מזון שהוא.

https://www.facebook.com/NowThisWeed/videos/1045375258878272/

גם זה בטח יעניין אותך

בחברה מבטיחים שבקרוב יושקו גם המוצרים ™Topshotz (טופ שוטס) – אבקה דומה ל”פוט שוטס” רק שמתאימה לפיזור על מזון, תיבול סלט או כתוספת לפיצה, וכן ™Zzzshotz – “אבקת קנאביס לשינה” – להקלה על הירדמות ושינה עמוקה.

את המוצר החדש ניתן למצוא בינתיים רק במדינת וושינגטון, אך בהמשך הוא צפוי להגיע גם לשאר המדינות בארה”ב שאישרו חוקי לגליזציה..

איזה קנאביס אתה?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר