מגלגל...

עשרות אלפי זרעי קנאביס נתפסו במעבר הגבול לסיני

תושב הפזורה הבדואית בדרום נתפס במעבר גבול טאבה בדרכו מישראל לסיני כשברשותו עשרות אלפי זרעי קנאביס. לדברי הרשויות זרעי הקנאביס היו "בעלי ריכוזיות גבוהה" על אף שלא ניתן לדעת זאת בודאות.

ונהפוכו? רשות המסים מדווחת כי בסוף השבוע האחרון תפסו בודקי מכס אילת בשיתוף משטרת מרחב אילת עשרות אלפי זרעי קנאביס בעת ניסיון להעבירם בגבול טאבה מכיוון ישראל למצרים.

בעוד שרוב ההברחות נעשות בכיוון ההפוך, ממצרים לישראל, הפעם כנראה ביקשו מגדלי קנאביס באזור סיני לקבל לידם זרעי קנאביס איכותיים כדי לגדל מהם צמחים טובים יותר מאלו שנפוצים בסיני.

עשרות אלפי זרעי קנאביס
עשרות אלפי זרעי הקנאביס שנתפסו ברכב במעבר הגבול “טאבה” בדרכם מישראל לסיני

עשרות אלפי זרעי הקנאביס נתפסו ברכבו של תושב הפזורה הבדואית מאזור באר שבע שניסה להבריחם דרך מעבר הגבול “מנחם בגין” אך בעת כניסת הרכב למעבר הגבול מישראל בשעת לילה מאוחרת, התעורר חשדם של בודקי מכס אילת.

לאחר חיפוש ברכב, כולל ע”י כלב גישוש לאיתור סמים, נמצאו זרעי הקנאביס ארוזים בחבילות כשעל פי הדיווח “לתדהמת הבודקים נמצאו עשרות אלפי זרעי קנאביס בעלי ריכוזיות גבוהה מוסלקים בין היתר בתוך מכסה המנוע של הרכב”.

יש לציין כי בניגוד לדיווח אין כל דרך לדעת בודאות, על פי תצורת הזרעים, האם מדובר בכאלו שיניבו “ריכוזיות גבוהה” של רכיבים פעילים וכי הזרעים עצמם לא מכילים רכיבים כאלו כלל.

בעקבות הממצאים זומנו אנשי משטרת מרחב אילת למקום ובשיתוף פעולה עם אנשי המכס עצרו את החשוד והעבירו אותו להמשך חקירה. חקירת האירוע נמצאת בעיצומה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר