עמיר בניון בראיון: "אני מעשן קנאביס, וזה עוזר לי מאוד"

בראיון חדש מספר עמיר בניון על ההמתנה לרישיון קנאביס רפואי בעזרתו הוא מקווה לטפל בפוסט טראומה ממנה הוא סובל. "הקנאביס עוזר מאוד, זה עולם אחר ולמטרות רפואיות נטו," הוא מסביר בראיון.

בראיון בסוף השבוע הודה עמיר בניון כי הוא גם הוא כמו רבים אחרים בישראל נהנה מצריכת קנאביס, וסיפר כי הוא ממתין לרישיון קנאביס רפואי שיתיר לו לצרוך את התרופה שלו על פי חוק.

במהלך הראיון נשאל בניון לגבי התמודדותו עם התסמונת הפוסט טראומטית (PSTD) ממנה הוא סובל, ופירט על הכדורים אותם הוא נוטל כחלק מהטיפול הרגיל לתסמונת.

עמיר בניון
עמיר ממתין לרישיון רפואי שיאפשר לו לקבל טיפול בקנאביס רפואי לפוסט טראומה

"אתה ראית אותי לפני כמה דקות," אומר בניון, שרגע לפני הראיון הדליק ג'וינט. "זה עוזר מאד, זה עולם אחר ולמטרות רפואיות נטו."

בהמשך הראיון נשאל בניון האם אינו דואג שאנשים יראו בו "סטלן" שאי אפשר לקחת ברצינות בשל העובדה שהוא מעשן קנאביס. "אין לראיית עולם שכזו מקום בעידן המודרני," השיב.

מעגל של פחדנים – צדיק אחד בסדום

בתכנית "המעגל" עם דן שילון ששודרה ב-2013, חברי הפאנל התורנים – עמיר בניון, אדיר מילר, יעל בר-זוהר, לוסי אהריש, איתן כבל ומייקל אורן – נשאלו האם עישנו מריחואנה בחייהם.

כל חברי הפאנל מיהרו להתחמק מתשובה עניינית, אך בניון הצהיר בגאווה כי כל חברי הפאנל שקרנים וכי אין סיכוי שהם לא עישנו בעברם, מיד לפני שנחתך מהשידור, ככל הנראה עקב החלטת העורכים שלא לשדר תוכן בעד קנאביס.

"כל אחד פה תפר לעצמו סיפור מדהים ויצירתי," אמר לחברי הפאנל. "הייתי מצפה מכם, אחרי פרשות הסמים של הפוליטיקאים שלנו, שלא תלמדו מהם ותגידו את האמת – הציבור שלנו לא טיפש".

צפו:

ראו עוד:
נורמטיביים: מפורסמים ישראלים תומכי קנאביס ולגליזציה
ירון לונדון: "למה חמאה חוקית ומריחואנה לא?"
8 סיבות מדוע אסור לעשן מריחואנה לעולם
קריאה לאובמה לפטר את ראש ה-DEA שקרא לקנאביס רפואי "בדיחה"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט