שבר את הרשת: עכבר קנדי נתפס מנשנש קנאביס עד שהתעלף

עכבר קטן נתפס במשך יומיים מנשנש עלי קנאביס עד שבשלב מסוים התעלף, נאסף, ושוחרר בחלוף 6 ימים בחזרה לדרכו. סדרת פוסטים עלילתיים בפייסבוק אודות "התמכרותו" של העכבר וחזרתו לחיים, זכתה למיליוני צפיות.

עכבר קטן נתפס לאחר שלעס צמחי קנאביס בחצר ביתו של תושב עיירה בניו-ברנזוויק, קנדה,וכעבור זמן קצר הלך לישון שנת ישרים ארוכה ורק בחלוף 6 ימים חזר בחזרה לטבע. בדרך הוא הפך לכוכב רשת ויראלי וזכה למיליוני חשיפות.

בעל הצמחים, קולין סליבן, פירסם בשבוע שעבר בפייסבוק תמונות של העכבר כשהוא מעולף ליד שאריות עלי קנאביס, וזכה למעל 320K שיתופים. “יומיים רצוף שאני תופס את הסטלן הקטן גונב עלים מהצמח ואוכל, עד שהתעלף”,” כתב.

“חסרה לו אוזן אז אולי זו לו תרופה לפוסט טראומה,” הוסיף וזכה כאמור לויראליות-שיא. בהתאם הוא החליט להפוך את הסיפור למן “סדרה” הומוריסטית בה הוא מתאר את חייו של עכבר שהתמכר לסם, עבר גמילה ויצא לדרך חדשה.

For 2 days in a row Ive caught this little pot head taking leaves off of my plant and eating them untill he passes out….

Publiée par Colin Sullivan sur Mardi 1 septembre 2020

בחלוף יומיים פירסם סליבן פוסט נוסף, הפעם עם תמונות של העכבר בתוך כלוב. “עברו יומיים קשים והחבר הסטלן שלנו, למרות כאב בטן ומאנצ’ מטורף, ירד לכמות של עלה אחד בינוני ליום בלבד,” כתב, “נראה שהוא מסתגל היטב”.

So its been a couple of rough days for our little baked buddy here and despite a belly ache and a wicked bad case of the…

Publiée par Colin Sullivan sur Mercredi 2 septembre 2020

למחרת, יום שלישי, פירסם עוד פוסט בו סיפר כי “לאחר מאבק ארוך ומתיש בהתמכרות, העכבר הקטן אסף את עצמו ומוכן לצאת לדרך. אני אולי זה שפתח לו את השער, אבל הוא זה ששיחרר את עצמו לחופשי. להתראות חבר, עד הפעם הבאה”.

On The Rodent To Redemption !!! After a long and desperate battle with addiction this little mouse has grinded up his…

Publiée par Colin Sullivan sur Dimanche 6 septembre 2020

סדרת הפוסטים ההומוריסטיים זכתה כאמור לחשיפת-שיא, ואף הגיעה בסוף השבוע לבמה של אתרי חדשות בכל העולם, כולל “יאהו ניוז”, “דיילי מייל”, “מטרו” ועוד.

קנדה התירה באוקטובר 2018 לגליזציה מלאה לקנאביס, כולל מכירה, החזקה וגידול קנאביס לשימוש עצמי באופן חוקי למבוגרים ורכישה בחנויות יעודיות. נכון להיום היא נחשבת לתעשיית הקנאביס החוקי המובילה בעולם.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט