סיאטל Hempfest: צעדת הלגליזציה הגדולה בהיסטוריה

פסטיבל הקנאביס השנתי בסיאטל ייפתח היום את שעריו ויארח לאורך סוף השבוע תומכי לגליזציה שיגיעו מכל רחבי ארה”ב והעולם בכדי להשתתף האחד מאירועי הקנאביס הגדולים והמפורסמים בעולם. מארגני הפסטיבל מצפים לשבור השנה את השיא ולהרים את אירוע הקנאביס הגדול בהיסטוריה עם מספר משתתפים גדול מאי-פעם.

פסטיבל Hempfest בסיאטל הוא אחד מהאירועים הבולטים של תנועת הלגליזציה בארה”ב ומארח מזה יותר מ-20 שנה ברציפות את צעדות הלגליזציה המפוארות ביותר בעולם. האירוע ייפתח הבוקר ויימשך לאורך כל סוף השבוע (17,18,19 באוגוסט).

פסטיבל הקנאביס בסיאטל - Hempfest

הפסטיבל יכלול הצגות, הופעות, מסיבות ונאומים רבים שמטרתם להעביר מסר חד לציבור – קנאביס הוא צמח בריא והכללתו בפקודת הסמים הינה פשע נגד האנושות. מטרה נוספת של האירוע היא לקדם את הצעות החוק ללגליזציה של קנאביס במדינות השונות בארה”ב שיועמדו להצבעה לקראת חודש נובמבר השנה.

קיראו עוד: מאבק הלגליזציה בארה”ב – שנת 2012 צפויה להיות סוערת במיוחד

יותר מ-60 מוזיקאים יופיעו על הבמות במהלך סוף השבוע ומעל ל-100 נואמים יישאו דברים, כולל מייסד ארגון NORML קית’ סטרופ, חברי מועצת העיר סיאטל, מומחים ונציגי חוק לשעבר התומכים בלגליזציה, פעילי לגליזציה מוכרים מרחבי ארה”ב וכמובן אלפים של משתתפים שייקחו חלק באירוע ייחודי זה שגם יציג לראשונה את ה- Hemposium – מוזיאון קנאביס מפואר.

פסטיבל הקנאביס בסיאטל - Hempfest

פסטיבל הקנאביס בסיאטל - Hempfest

פסטיבל הקנאביס בסיאטל - Hempfest

פסטיבל הקנאביס בסיאטל - Hempfest

הפגנת לגליזציה גם בישראל

גם בישראל מתכוננים לצעדת הלגליזציה הגדולה שתיערך ב-2.10.12 ותכלול הופעות, אמנים ודוכנים.

תנועת “דור האמת” הקוראת ללגליזציה של קנאביס בישראל התאחדה עם קבוצת “לגליזציה עכשיו” אשר הרימה את ההפגנות הזכורות מתקופת היובש של קיץ 2010 ויחדיו ירימו אירוע שאמור להירשם בהיסטוריית המאבק הישראלי למען לגליזציה. האירוע מתקיים בחסות ארגון “אנונימוס” שקורא לתנועות הלגליזציה בכל העולם לצאת לרחוב ולדרוש צדק ואמת.

עו”ד דקל-דוד עוזר, ממייסדי תנועת דור האמת, קורא לכם להצטרף למהפכה הירוקה, להגיע לאירוע ב-2.10. מי שביכולתו, מוזמן לתרום גם מעט כסף בכדי לעזור בהרמת האירוע. עד עתה נתרמו כבר מעל ל-9,000 ש”ח. לתרומה לצעדה יש ללחוץ כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר