טוען...

מרי ג’יין: על אהבה ודעה קדומה / גדי וילצ’רסקי

“חבר משותף הכיר בינינו ואני הייתי כל כך צעיר ונרגש שדבר ראשון פשוט נחנקתי מולה… היא הייתה כזאת נעימה ומכילה, היא ליטפה לי את הראש והרגיעה אותי” – גדי וילצ’רסקי מספר על אהובתו מרי ג’יין ומזמין את כולם למצעד הקנאביס הבינלאומי שייערך מחר בתל אביב.

מאת: גדי וילצ’רסקי

הכרתי אותה בהולנד, ביום שבו השתחררתי מצה”ל. היא ישבה על הבר והיה ניכר עליה שהיא לא ישראלית. חבר משותף הכיר בינינו ואני הייתי כל כך צעיר ונרגש שדבר ראשון פשוט נחנקתי מולה… היא הייתה כזאת נעימה ומכילה, היא ליטפה לי את הראש והרגיעה אותי: “שששש… הכל בסדר…” הרגשתי שהדופק שלי עולה ושנהיה לי חם ונעים בכל הגוף. “זאת ללא ספק אהבה” חשבתי לעצמי.

גדי וילצ'רסקי
גדי וילצ’רסקי

אחרי כמה ימים שלא נפרדנו לרגע אמרתי לה שאני רוצה שהיא תבוא איתי לארצות הברית והיא ישר הסכימה. ההסכמה שלה הייתה כל כך טבעית ושליווה, שהבנתי שאנחנו כבר מעבר להתלהבות של ההתחלה וזהו, זה אמיתי – אנחנו הולכים להיות תמיד ביחד.

“איפה היית כל החיים שלי?” הייתי לוחש לה כל לילה לפני שהיינו נרדמים והיא תמיד הייתה צוחקת ועונה את אותה התשובה: “מה זה משנה, העיקר שעכשיו אנחנו יחד”.

וואלה החוויות שעברנו מאז… היא מנעה ממני להשתגע מהעבודה בארה”ב, היא עשתה איתי את הטיול הגדול בדרום אמריקה, היא החזיקה אותי שפוי בשנים שהייתי סטודנט והיא זאת שעודדה אותי לעזוב את הכל ולהתאבד על הסטנדאפ. ביום-יום שלה היא מטפלת באנשים אבל בלילות רק אני שלה – היא תמיד מחכה לי, לא משנה באיזו שעה אני חוזר: מהופעות, מהפגנות, מסתם יום מסריח…

גדי וילצ'רסקי יעל גרמן
גדי וילצ’רסקי אצל יעל גרמן

היא כותבת איתי פוסטים, מצלמת איתי סרטונים, זורקת לי רעיונות ופותחת לי את הראש לכיוונים שלא ראיתי; לפעמים היא מבריקה ומצחיקה ולפעמים היא סתם מורחת את הזמן עם שטויות אבל היא תמיד שם בשבילי. אני לא תלוי בה ולא מכור אליה, אני פשוט אוהב אותה ומעדיף לחיות את החיים שלי יחד איתה – זאת אהבת אמת.

אבל… יש בעיה אחת… במדינה הדפוקה שלנו האהובה שלי נחשבת “לא חוקית”. כבר שנים שאנחנו מנסים לסדר לה אישורים אבל זה לא הולך, המדינה הזאת פשוט אטומה להיגיון ולאהבה שלנו, שלא פוגעת באף אחד!

נמאס לנו להתחבא, נמאס לנו להזיע כל פעם שאנחנו רואים שוטר, נמאס לנו לפחד שיפרידו בינינו.

אני פונה לכל האנשים שהאהובה שלי מטפלת בהם: הגיע הזמן שתחזירו לה קצת מכל מה שקיבלתם ממנה בשנים האחרונות: מחר אני ועוד כמה חברים עושים לה הפגנת תמיכה בכיכר ההפגנות (יש כאלה שקוראים לה “כיכר רבין”) ואני יודע שאתם אוהבים אותה לא פחות ממני אז בואו תראו לה את זה, בואו תראו לשלטונות שמאחורי הנסיכה הטהורה הזאת עומדים אנשים שלא מוכנים לתת לרדיפה האבסורדית הזאת להימשך.

בואו תגידו בקול גדול: “גם אנחנו אוהבים את המריחואנה שלנו”.

וילצ’רסקי יופיע על הבמה לצידם של אמנים מהשורה הראשונה בישראל וחברי כנסת מכל צידי הקשת הפוליטית. כל הפרטים על האירוע כאן.

ראו עוד:
הבית של גדי: מכון שיקום פסיכואקטיבי
עורו סאחים עורו / גדי וילצ’רסקי
“תעביר את הלאה” – קליפ לגליזציה של גדי וילצ’רסקי
פיות, עלי גראס ומסיבת טראנס: גדי וילצ’רסקי מעיר את יעל גרמן
“תעשו אסיד”: גדי וילצ’רסקי מפתיע את תנועת ‘אם תרצו’

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר