מריחואנה סופרבול: וושינגטון וקולורדו בגמר ליגת הפוטבול

אוהדי הפוטבול יזכו השנה לראות את משחק הסופרבול – משחקי אליפות הפוטבול האמריקני השנתיים – בסימן לגליזציה, לאחר ששתי הקבוצות שהעפילו לגמר מגיעות ממדינות שהעבירו חוקים ללגליזציה של קנאביס לשימוש עצמי.

קבוצת הפוטבול ‘דנבר ברונקוס’ עלתה השבוע לגמר הסופרבול – משחקי גמר ליגת הפוטבול האמריקנית – לאחר נצחון מוחץ של 26-16 על ‘ניו אינגלנד פטריוטס’ במשחק הגמר של ה-AFC.

במקביל ניצחה לפנות בוקר ‘סיאטל סיהוקס’ 17-23 את סן פרנסיסקו בגמר ה-NFC והבטיחה גם היא את הופעתה במשחקי הסופרבול.

רבים מהאוהדים ותומכי הלגליזציה טוענים שסופרבול ירוק שכזה יעביר מסר מצויין לליגת ה-NFL אשר ידועה בתמיכתה הבלתי מסוייגת באלכוהול ומוכרת בפרסומות הבירה שמוצגות במהלך המשחקים.

סופרבול ירוק

מייסון טברט, דובר ראשי של ארגון התומך בלגליזציה, אמר שהוא מצפה בכליון עיניים לראות את המשחק בין הברונקוס לסיהוקס וכי הוא מקווה שה-NFL יחליפו חלק מהפרסומות לאלכוהול בפרסומות למריחואנה.

ראו גם: בוטל שידור פרסומת הלגליזציה במירוץ “נאסקאר”

“אני מקווה שבמהלך הפסקת פרסומות הבירה, ייערך דיון בנוגע לחוקי האיסור על מריחואנה,” אמר טברט. “בקרוב מאוד יהיה זה נדיר לראות במשחק הגמר שתי קבוצות מערים שלא עשו את המריחואנה חוקית.”

סטיב פוקס, עורך דין מתעשיית הקנאביס בקולורדו, אמר כי רבים מתומכי המריחואנה מצפים לראות את משחק הגמר הירוק. “זה משהו שאלו מאיתנו שנמצאים בקהילה רוצים כבר זמן רב…”

“אם שמתם לב, הקבוצות מערים ידידותיות לצרכני הקנאביס, מאוד הצליחו השנה,” הוסיף. “אני לא יודע מה זה באמת אומר, אבל מדובר לכל הפחות במעט קארמה טובה.”

ראו גם: פרסומת מצחיקה נגד נהיגה תחת השפעת מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר