מסטיק קנאביס – המסטיק הרפואי הראשון בעולם

חברה קטנה מקליפורניה מציגה לראשונה: מסטיק קנאביס רפואי ללא השפעה פסיכואקטיבית – “CanChew”.

“קנאביס רפואי בע”מ” היא חברה קטנה מקליפורניה שבארה”ב אשר פיתחה לאחרונה מסטיק המכיל קנבינואידים מצמח הקנאביס. המסטיק מכיל בעיקר קנבינואידים מסוג CBD ו-THCV ופחות קנבינואידים מסוג THC (האחראי על התחושה הפסיכואקטיבית הנלווית לעישון מריחואנה). המסטיק החדש נקרא “CanChew” ומטרתו להקל על על הסובלים מכאבים כרוניים, התכווצויות שרירים ובחילות.

מסטיק קנאביס

דוקטור ג’ורג’ אנסטסוב, מנכ”ל החברה המפתחת, אמר לאחרונה בראיון: “לצערינו, במהלך 30 השנים האחרונות, לא היה שום חידוש משמעותי בפיתוח מוצרים להקלה על כאבים… בתרופות הקונבנציונאליות בהן משתמשים היום יש סכנות ותופעות לוואי רבות… אופיאטיים למיניהם מהווים סכנה של ממש למטופלים העלולים להתמכר להם. בנוסף הם גורמים לאלפי מקרי מוות כל שנה.” דוקטור אנסטסוב העריך כי תרופות דומות הנמצאות היום בשוק, כגון “ויקודין”, יורדו בסופו של דבר מהמדפים מאחר והן גורמות לנזקים פיזיים שונים.

הרעיון להמצאה החדשה הגיע כאשר ישב ד”ר אנסטסוב עם חברים וניסה לחשוב על דרכים קלות ונעימות לצריכת תרופה. “בנטילת קנאביס בעזרת מסטיק דרך הפה ניתן למצות את מרבית החומרים הפעילים ובאופן מיטבי… הקנבינואידים מתמזגים גם עם הרוק במהלך לעיסת המסטיק. בהמשך מגיעים הקנבינואידים אל מערכת העיכול ושם נספגים באופן איטי כך שניתן להנות מיתרונות החומר לאורך זמן…” אמר אנסטסוב. “אני חושב שפיתחנו כאן מוצר מהפכני ממש… אנחנו רק בתחילת הדרך ונראה שהאפשרויות בלתי מוגבלות מכאן ואילך.” סיכם.

קנאביס רפואי - תרופה אולטימטיבית

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר