מנחה הטלוויזיה קיבל בטעות קנאביס מאמזון – הגיש תלונה במשטרה

מגיש הטלוויזיה נדב בורנשטיין הזמין מאמזון שני טאבלטים עבור בנותיו, אך הופתע לקבל בנוסף גם קופסה ובה כ-4 גרם קנאביס. הוא דיווח על המקרה ומסר את הקנאביס למשטרה. "מעולם לא עישנתי ירוק, אולי מישהו השתמש בי כדי להבריח," אמר.

מנחה הטלוויזיה המוכר נדב בורנשטיין קיבל בטעות במשלוח מאמזון קופסה קטנה שלדבריו הוא לא הזמין ובה כ-4 גרם קנאביס ועליה מדבקה עם כיתוב באנגלית "לבעלי באהבה".

בתגובה למקרה החליט בורנשטיין לדווח על המקרה למשטרה ואף הגיש תלונה באופן רשמי. שוטרים שהגיעו לדירתו אספו את הקנאביס, אך הוא עצמו לא עוכב לחקירה ולא נרשם לו קנס.

"מעולם לא עישנתי ירוק, אולי מישהו השתמש בי להבריח סמים," אמר בכתבה, שפורסמה הערב בחדשות 12 בעקבות המקרה. "פתחתי את החבילה לידי שתי הבנות וחמותי", סיפר. "חמותי החלה להשתולל ואמרה: 'מפלילים אותך, מפלילים אותך'."

בכתבה מציין כתב החדשות ברהנו טגניה כי מדובר בכמות מסחרית של 42 גרם, אך על פי הסרטון נראה שמדובר בכמות נמוכה בהרבה לכ-4 גרם בלבד – כמות הנחשבת לשימוש עצמי.

לדברי בורנשטיין הוא רצה להפתיע את שתי בנותיו והזמין עבורן שני טאבלטים במבצע "בלאק פריידי" מאמזון. "תאר לעצמך ששוטר היה עוצר אותי והייתי אומר לו שקיבלתי את המריחואנה במשלוח. מי היה מאמין לי? אני חנון," אמר.

על פי הדיווח עד כה לא הצליח בורנשטיין לקבל תגובה מחברת אמזון או לאתר את הסיבה לקבלת המשלוח. "זאת סיטואציה לא ברורה שגורמת לך לתהות מה קרה, האם מישהו השתמש בי להבריח סמים," סיכם.

תגובת המשטרה: "נסיבות המקרה נבדקות".


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט