מכשיר חדש יכין לכם את הקנאביס לפני הבישול

לצורך בישול והכנת מאכלי קנאביס יש צורך בתהליך חימום מסודר של הפרחים. מוצר חדש בשם ‘נובה’ עושה את עבודת החימום באופן המדויק ביותר שמאפשר להימנע מאובדן THC במהלך ההכנה ולהנות מקנאביס בטמפרטורה המושלמת לבישול

רוצים להכין מאכלי קנאביס אך מסתבכים עם תהליך ההכנה? חוששים לשרוף או לפגום באיכות הקנאביס במהלך החימום שלו לפני בישול? חברה אמריקנית בשם ‘Ardent Cannabis’, שנוסדה על ידי היזמית הצעירה שאנל לינדזי (Shanel Lindsay), החלה לשווק מוצר קנאביס חדש מושלם למטבח הביתי.

המוצר שזכה לשם ‘נובה‘ הוא למעשה מכשיר חימום בעל פטנט רשום, המחמם את הקנאביס לקראת תהליך הבישול. אותו תהליך חימום, הנקרא גם “דיקרבוקסילציה”, הוא השלב החשוב ביותר בשלבים להכנת מוצרי מזון עם קנאביס שכן במהלכו משתחררים החומרים הפעילים, כמו THC, בטמפרטורות שונות. המכשיר מחמם את הקנאביס לפי תהליך הבישול ומביא אותם למיצוי ה-THC האופטימלי כך שייצור מאכלי קנאביס (Edibles) בעלי השפעה פסיכואקטיבית מושלמת.

“נובה” פונה בעיקר לשוק הקנאביס המשגשג במדינות הלגליזציה, בהן מתחיל תחום הבישול בעזרת קנאביס ושיווק מוצרי מזון המכילים קנאביס לפרוח ולהתפתח. עם זאת המכשיר אינו “תעשייתי” במהותו ומיועד לכמויות קטנות יחסית של תפרחת, לבשלנים הטריים שרוצים להיכנס לשוק החדש ומעדיפים לא להתנסות ולבזבז חומר גלם ירוק.

דיקרבוקסילציה – הכנת פרחי הקנאביס לבישול

תהליך החימום שמבצע מכשיר ה’נובה’, מעביר כאמור את הפרחים תהליך של דיקרבוקסילציה (הוצאת קבוצת פחמנים מתרכובת), שהוא הליך חובה בסיסי שמתבצע לפני הכנת חמאת קנאביס או שמן קנאביס לבישול – המשמשים כחומרי הגלם העיקריים לבישול עם קנאביס.

'נובה' - מכשיר חימום ביתי לבישול עם קנאביס
‘נובה’ – מכניסים את הפרחים ומגיעים למיצוי THC מקסימלי

חימום זה ניתן למעשה לביצוע גם באמצעות טוסטר אובן או תנור ביתי רגיל, אך על פי ההודעה לתקשורת שפרסמה החברה, בחימום לא מבוקר שכזה הולכת לאיבוד כמות גדולה של THC.

כמה גדולה? לפי פרסום החברה, עד 33% מה-THC בתפרחת קנאביס גרוסה שחוממה בתנור, עלולים להישרף ולהתנדף. בחימום בטוסטר אובן הפגיעה נמוכה בכ-50% אך עדיין עומדת על כ-16% מה-THC בתפרחת שנעלם לו בתהליך.

בעזרת ה’נובה’ מתחייבת החברה להצלחה מיידית וקבועה בכל בישול, עם הבטחה למיצוי כמעט מוחלט (99%) של הפוטנציאל הפסיכואקטיבי של הפרחים אל תוך המוצר המוגמר.

המכשיר לא זול ומחירו עומד על 260$ (1,000 ש”ח), וניתן לרכוש אותו כאן. עם זאת עבור מי שמכין מאכלי קנאביס באופן קבוע ואינו מעוניין לאבד אחוזי THC רבים כל כך, ה’נובה’ בהחלט יכול להוות פתרון שווה.

ראו עוד:
‘הודיס’ – קפוצ’ון עם וופורייזר מובנה
חדש: מערכת גידול הידרו ביתית – בהרכבה דמוית לגו
חברה מציעה שוקולד זרעי המפ ב-10 ש”ח בלבד לחבילה
“אנאביס”: תיק קנאביס יוקרתי לנשים – עם תחתית נסתרת

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר