מגלגל...

מטיטולים לקנאביס רפואי: רינת אפרימה תכהן כמנכ”לית חברת IMC

לאחר שניהלה את מחלקת השיווק של טיטולי האגיס ואת פעילות מפעלי אבן קיסר, רינת אפרימה תמונה בקרוב לתפקיד מנכ"לית חברת הקנאביס IMC. היא תהיה האשה הראשונה המשמשת כמנכ"לית באחת מחברות הקנאביס הותיקות והגדולות בישראל, ותיאלץ להתמודד עם אתגרים לא פשוטים בתפקידה החדש

שחקנית חדשה בענף הקנאביס הישראלי: רינת אפרימה (44) תחל בקרוב לכהן בתפקיד מנכ”לית של הפעילות הישראלית של חברת הקנאביס איי.אמ.סי (IMC), ותהפוך בכך למנכ”לית-אשה הראשונה שמובילה חברת קנאביס ותיקה בישראל.

אפרימה, ששימשה קודם לכן כמנכ”לית של חברת אבן קיסר וכסמנכ”לית שיווק של חברת האגיס, תהיה כפופה לאורן שוסטר, מייסד החברה ומנהל הפעילות הגלובאלית של החברה-האם IM Cannabis הפועלת בקנדה.

“אפרימה מביאה ניסיון רב במנהיגות עסקית, חדשנות, בניית מותג, אסטרטגיה והאצה דיגיטלית,” הודיעה החברה. “ב-IMC היא תוביל את שילוב הרכישות הישראליות ותזהה מקורות צמיחה ליצירת ערך נוסף עבור בעלי המניות ומטופלי הקנאביס הרפואי”.

רינת אפרימה
רינת אפרימה, מנכ”לית IMC החדשה, לשעבר מנכ”לית חברת אבן קיסר וסמנכ”לית שיווק בחברת האגיס

אפרימה מצטרפת ל-IMC כמה חודשים לאחר שהחברה רשמה הפסד מייצג גדול מאוד של כ-23.6 מיליון שקל ברבעון. במקביל החברה נמצאת בתסבוכת לאחר שכתב אישום הוגש נגד מנהליה משהסתבר שחוות הגידול שלה בדרום פועלת ללא היתר.

צרה נוספת היא שהתוצרת של IMC מגידול מקומי לא ממש מצליחה להתחרות עם תוצרת שחברות אחרות מביאות מחו”ל, אך מצד שני היבוא שביצעה מחברת אוונט (Avant) מצליח לא רע ובמקביל נחת משלוח מחברת פלאוור (Flowr) שנחשב למשובח.

החברה עברה לאחרונה גם שיפוץ מיתוגי, התחדשה בלוגו, צבעים ואתר חדש, וצפויה לייבא בעתיד גם זנים של מותג קנדי שלה הנקרא ווגנרס (Wagners). בכך נראה שהיא מעבירה את מוקד הייצור שלה לקנדה ומותירה בישראל פעילות שיווק והפצה.

בשנה האחרונה IMC גם רכשה 3 בתי מרקחת פעילים בענף הקנאביס: אורנים פארם בירושלים (12 מיליון בעבור 51%), פארם ירוק בנתניה (12 מיליון ש”ח בעבור 100%) ובית מרקחת ורונה פארם בטירה, המצליח בחברה הערבית (8.5 מיליון ש”ח ל-51%).

יש לציין שבפעם הקודמת בה ניסה שוסטר למנות מנכ”ל לפעילות הישראלית, בתחילת שנת 2020, זה לא היה מושלם. ירון ברגר, שמונה לתפקיד, החזיק בקושי שנה עד ש”התפוטר” מתפקידו ועבר לנהל חברת קנאביס אחרת בשם גרינמד.

רינת אפרימה מסרה: “אני שמחה להצטרף לאיי.אמ.סי כמנכ”לית החדשה. זכיתי להיות חלק מצוות גלובלי כל כך מוכשר, צופה פני עתיד ומסור. אני מצפה להוביל את העסק הישראלי שלנו אל השלב הבא ולהשיג רמת ביצועים חדשה.”

איזה קנאביס אתה?

עדכון (17.3.23)רינת אפרימה עזבה את חברת IMC.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר