ישראל במקום החמישי בעולם במחירי הקנאביס

איפה הכי יקר לקנות מריחואנה (איחוד האמירויות), איפה הכי זול (הודו) ומה מצבה של ישראל ברשימה (לא טוב)? לפניכם תפריט מחירי הקנאביס במדינות העולם.

כמה עולה מריחואנה באמסטרדם? כמה עולה ג’אראס בהודו? מה המחיר של טולה חשיש בישראל? מה המחיר של מריחואנה רפואית בקליפורניה? נוסעים לטייל וצריכים לתכנן תקציב עישונים? חפשו את העיר אליה אתם נוסעים ובידקו את מחירי המריחואנה והחשיש בערים אלו.

האתר Havoscope, העוקב אחר מחירי מוצרים בלתי חוקיים שונים בשווקים השחורים ברחבי העולם, מציג בין השאר גם את רשימת מחירי הקנאביס במדינות השונות. במקום הראשון איחוד האמירויות עם 110$ דולר (390 ש”ח) לגרם ומקום האחרון הודו עם 0.08$ דולר (30 אגורות).

ברשימה מופיעה גם ישראל, במקום החמישי והמאוד לא מחמיא, עם ממוצע של 28.5$ דולר (כמאה ש”ח) לגרם – נתון התואם את הנתונים אותם אתם מציגים במחירון הקנאביס הישראלי.

בין איחוד האמירויות (1) לישראל (5) מופיעות ברשימה במקום השני מדינת ברוניי, סולטנות עשירה בנפט הממוקמת בצפון האי בורנאו בדרום-מזרח אסיה, עם 73.8$ דולר (260 ש”ח) לגרם, במקום השלישי יפן עם 68.4$ דולר (241 ש”ח) לגרם ובמקום הרביעי קפריסין עם 39.7$ (140 ש”ח) לגרם.

אחרי ישראל מופיעות אסטוניה, פינלנד, אוסטרליה, סינגפור, נורבגיה, ארה”ב ואקוואדור עם בין 20$ ל-25$ דולר (70 ש”ח – 80 ש”ח) ובהמשך הרשימה אירלנד (14) עם 15.9$ (56 ש”ח) לגרם, צ’כיה, קנדה, גרמניה, איטליה וצרפת עם בין 9$ ל-13$ דולר (31 ש”ח – 46 ש”ח) לגרם ועד למדינות דרום אמריקה ואסיה בהן המחירים יורדים עד למתחת לדולר אחד בלבד לגרם.

ראו גם: נתונים מאתר “דרך המשי” מגלים: איפה הכי זול לקנות מריחואנה?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר