המחירון – מחירי קנאביס וחשיש בישראל

כמה עולה חשיש? כמה זה גרם קנאביס? מפה דינמית מציגה את מחירי המריחואנה והחשיש בישראל. קניתם משהו גם אתם? מלאו את הטופס ועזרו לכולם לדעת מה המחיר באזורם.

המחירון

כנראה שאי אפשר להתכחש כבר לעובדות: יש יובש בשוק הסמים בישראל. הקמת הגדר בגבול מצרים, יחד עם פעילות מאומצת של משטרת ישראל שמחליטה להשקיע משאבים וכח אדם מיותר בטיפול בתופעה, עשו את שלהם. נכון להיום, ברוב המקומות בארץ, קשה יותר למצוא משהו איכותי לעשן במחיר הגיוני. במשטרה נהנים להתרברב במצב הקיים ורואים בו סוג של “הצלחה” – העובדה שהיובש שהגיע הביא איתו עוד אינספור בעיות נוספות כמו סמי הפיצוציות שמגיחים בכל פינת רחוב וכן הפצה של חשיש מזויף ומסוכן לציבור, אינה מטרידה את משטרת ישראל – העיקר שאין גראס במדינה.

אנחנו ב”מגזין קנאביס” יצאנו בפרויקט ראשון מסוגו בישראל המנסה לאסוף מידע מהימן על מחירי הסמים השונים בארץ ממקור ראשון – מכם הצרכנים.

יש לציין שגם המחירים המפורסמים כאן ב”מגזין קנאביס” אינם בהכרח משקפים את התמחור שכל דילר עושה בינו לבין הלקוחות שלו – שוק הסמים הלא חוקיים הינו שוק פרוץ ללא פיקוח בו כל אחד יכול לדרוש סכומים שונים ולכן טווח המחירים עשוי להיות רחב מאוד גם אם הרכישה התבצעה באותו אזור.

נכון להיום המחירים הממוצעים בישראל הם:

מחיר חשיש: 50 ש”ח לגרם.
מחיר גראס: 90-100 ש”ח לגרם.
מחיר קנאביס רפואי: 370 ש”ח לחודש

קניתם משהו בעצמכם ורוצים לדווח על המחיר?

ניתן למלא את הכתובת בשדה החיפוש, או ללחוץ קליק ימני בעכבר או לחיצה ארוכה במובייל על המיקום במפה – וממלאים את הפרטים בטופס שיופיע.

ראו גם:
איפה מתארגנים בחו”ל

חדשות
Close