מותג הקנאביס הקנדי פיור סאנפארמס מגיע לישראל עם 3 זנים

מותג הקנאביס הקנדי פיור סאנפארמס, ממובילי טבלאות המכירות בקנדה כיום, יחל בחודש הבא (פברואר 23) לשווק את מוצריו גם בישראל. הזנים הראשונים שיגיעו: פינק קוש, ג'ט פיול ג'לאטו וסאקורה פאנץ'

מותג הקנאביס פיור סאנפארמס (Pure Sunfarms) הודיע על כניסה לשוק הישראלי החל בפברואר 2023. הוא יעשה זאת באמצעות חברת ד”ר סמואלוב, המפעילה את מותג בטר פארמה (Better Pharma) ועוסקת ביבוא, שיווק והפצה של תרופות.

פיור סאנפארמס הוא אחד המותגים הנמכרים ביותר בקטגורית התפרחות בקנדה כיום, כשהדגש של החברה הוא על מיצובם כמותג פרימיום במחירים נוחים לצרכן, מה שמכונה “Everyday Premium”. לדברי החברה זו גם תהיה הגישה בישראל. 

זני הקנאביס של פיור סאנפארמס מדורגים גבוה בטבלאות המכירות בקנדה ושניים מתוך שלושת הזנים שהם משיקים בישראל מחזיקים במקום הראשון והשני בטבלת הנמכרים ביותר במחוז אונטריו, המהווה 40% מסך צריכת הקנאביס החוקי בקנדה.

שני הזנים המצליחים האלה של החברה הם האינדיקה פינק קוש (Pink Kush) וההיבריד ג’ט פיול ג’לאטו (Jet Fuel Gelatto), ובנוסף להם יגיע גם האינדיקה סאקורה פאנץ’ (Sakura Punch), שהוא למעשה הזן בלק צ’רי פאנץ’ (Black Cherry Punch).

שלושה זני הקנאביס של פיור סאנפארמס שיגיעו לחנויות בחודש הבא
שלושה זני הקנאביס של פיור סאנפארמס שיגיעו לחנויות בחודש הבא

מדובר למעשה בחברה קנדית ותיקה העוסקת בחקלאות מזה יותר מ-25 שנים שרק בשנים האחרונות נכנסה לתחום הקנאביס אך הספיקה תוך זמן קצר גם לקבל את הזכיינות כשותפה בקנדה של מותג הקנאביס האמריקאי המפורסם קוקיז (Cookies).

החברה מגדלת קנאביס בחווה הנפרשת על פני כ-200 דונם בעיירה דלתה שבפרובינציית בריטיש קולומביה (BC), קנדה, והיא חברה-בת של החברה הקנדית הציבורית וילג’ פארמס אינטרנשיונל (Village Farms International) הנסחרת בנאסד”ק.

חוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה
צמחי קנאביס אחרי קציר בדרך לייבוש בתלייה בחוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה
חוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה
צמחי הקנאביס בחוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה

לפי הודעת החברה, “Pure Sunfarms מגיע ממחוז British Columbia שבקנדה, הידוע כמקור לתוצרת הקנאביס האיכותית ביותר בעולם הודות לתנאי הגידול האידיאלים שבו והקרבה לאוקיינוס”.

עוד ציינו בדיווח כי “צוות הגידול של החברה משלב עשרות שנות ניסיון בגידול קנאביס לצד מומחיות תפעולית בהיקף נרחב. בבעלות החברה מתקן גידול מבוקר ומתקדם המנוטר 24/7 לטובת גידול מוקפד של תפרחות קנאביס איכותי ותוצרת אחידה.”

“החברה מיישמת שיטות טבעיות ובנות קיימא תוך שימוש בחומרי הדברה המותרים בחקלאות אורגנית בלבד,” הוסיפו. “צוותי הגידול מזינים את הגידולים בתערובת מינרלים על פי מתכון ייחודי העשיר בחנקן, זרחן ואשלגן החשובים לשגשוג הצמחים”.

חוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה
קולה (ראש) צמח קנאביס בחוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה
חוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה
מגש ייחורים בחוות הקנאביס של פיור סאנפארמס בקנדה

רן סמואלוב, מנכ”ל חברת ד”ר סמואלוב המוציאה לפועל את הייבוא ושיווקו בישראל באמצעות רישיון קונסטרוקטיבי, מסר בהודעה כי: “אנחנו גאים ומתכבדים לשתף פעולה עם Pure Sunfarms, מותג תפרחות הקנאביס מספר 1 בקנדה ומוביל שוק”

“אני שמחים להביא את הצעת הערך הייחודית של Everyday Premium לציבור המטופלים בישראל ובכוונתנו למנף את הידע והמומחיות שלנו בניהול מותגים בינלאומיים לטובת פיתוח Pure Sunfarms לאחד ממותגי הקנאביס המובילים בארץ,” הוסיף.

מייקל דה-ג’יגליו, מנכ”ל וילג’ פארמס. אמר כי: “תחילת המשלוחים לישראל היא אבן דרך באסטרטגיית הקנאביס הגלובלית שלנו, אותה אנו גאים ליישם לצד שותפתנו הבלעדית, Better Pharma”.

לדבריו, “אנו בטוחים כי מערכות היחסים ארוכות השנים שלהם, מערך המכירה הנרחב ויכולות ההפצה לבתי המרקחת בישראל, יתרמו להצלחת מיצוב ה-Everyday Premium של Pure Sunfarms, ואימוצו על ידי ציבור המטופלים בישראל”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר