מגלגל...

מדוע שלא נכתוב בכותרת: “קוראי העיתון הם ציבור של מטומטמים”?

הכתבה שפורסמה במוסף “7 ימים” של “ידיעות אחרונות” בשבוע שעבר על תופעת הגידול הביתי שתופסת תאוצה בחודשים האחרונים חשפה שיא חדש של בורות חמורה ושקרים גסים – “העיתון של המדינה” בשיא תפארתו…

כבר מקריאה ראשונית בכותרת המשנה של הכתבה ידעתי שזה עומד להיות משעשע – אין כמו לפתוח את היום עם סיפורים על “מעבדות הידרו” ואגדות על “מריחואנה בעוצמה של LSD”.

אבל זה לא נגמר כאן – לכל אורך הכתבה דואג העיתונאי להוכיח לנו שאין כל קשר מחייב בין המציאות בשטח לטקסטים שנכנסים לכתבה. הכל מותר, מספיק שתהיה לך מקלדת ואתה יכול לעוף כיד הדמיון הטובה…

המונח “מעבדות הידרו”

כאן אנחנו נכנסים לנושא רגיש שכבר דשנו בו לא מעט בעבר לכן לא אכביר במילים. רק אציין שאני מופתע בכל פעם מחדש לראות אנשי תקשורת אשר לוקחים את המקצוע שלהם ברצינות ולא מוטרדים מהעובדה שהם מפרסמים אינפורמציה מוטעית.

המונח “מעבדת הידרו” לא יכול להיות יותר שקרי: ראשית, לתת לחדר עם מנורה, מאוורר ושני עציצים את הכותרת “מעבדה” זו הגזמה מוחלטת. ונקודה נוספת – “הידרו”. בפעם המי יודע כמה: המונח “הידרו” מתייחס לשיטת גידול בו השורשים של הצמח צומחים על מצע של מים בניגוד לאדמה או כל מצע גידול אחר. בשנים האחרונות משטרת ישראל אימצה לעצמה את המילה “הידרו” בשביל לנצל את הבורות בציבור ולהפחיד את עם ישראל כשבאחד מהמקרים היא אף הגדילה לעשות כשזיכתה אותו בכינוי: “גראס המוות”.

העובדה שמעולם בהיסטוריה האנושית לא נרשם מקרה אחד של מוות כתוצאה משימוש בקנאביס כנראה לא ממש מעניינת את המשטרה. נוסף על כך, בכתבה עצמה פורסמו ארבע תמונות של חדרי גידול שונים – כולם תצלומים אשר רואים בהם בברור צמחי קנאביס גדלים באדמה. כמובן שגם זה לא הפריע למערכת העיתון לכתוב בקטן מתחת לתמונות: “מעבדות הידרו בישראל”…

גם זה בטח יעניין אותך
בתמונה: "מעבדת סמים משוכללת"
בתמונה: “מעבדת סמים משוכללת”

“מגדלי ההידרו גילו שהשיטה שלהם מאפשרת גידול של מריחואנה חזקה יותר מאי פעם”

שקר גס! אמנם לגידול בשיטת הידרו יש לא מעט יתרונות בולטים (כמו גם מספר חסרונות) כשהמרכזיים שבהם הינם קצב צמיחה מהיר יותר משמעותית מאשר בגידול באדמה וכמובן כמות יבול גדולה יותר. אולם למרות שנים של בדיקות והשוואות שנעשו בקרב קהילת המגדלים בעולם – לא נמצאה ולו הוכחה וודאית אחת שגידול קנאביס על מצע הידרו מניב פרחים בעלי השפעה חזקה יותר.

“מריחואנה בעוצמה של LSD”

כמו שמישהו כבר אמר – “הלוואי עלינו”. אבל כל השוואה בין גראס ל-LSD היא מופרכת לחלוטין – זה פשוט לא אותו חומר. אין להם את אותה השפעה וכל מי שניסה את שני הדברים יוכל לספר לכם שהדמיון ביניהם קלוש.

העובד הסוציאלי עמרי פריש גם כן תרם לאוסף התובנות המעשירות בכתבה הזו כשסיפר לנו ש”היום אנחנו מזהים במריחואנה שגודלה בשיטת הידרו רמת THC של 23 אחוז. זה פי 30 יותר חזק מהמריחואנה של הבדואים “.

שמישהו יסביר לי את המתמטיקה? מה זה בעצם אומר על הגראס של הבדואים? ומה זה בעצם אומר על עמרי פריש וכל אותם אנשים שיודעים יותר טוב מכם מה טוב עבורכם?

על הנזקים האיומים של המריחואנה

זה פשוט בלתי ניתן לתפיסה כיצד אנשים מסוגלים לתאר בצורה כל-כך מפחידה ומאיימת את צמח הקנאביס ולטעון כי הוא עלול לגרום לנזקים איומים כגון פרנויות, חרדות ואיבוד הקואורדינציה, אבל ברגע שהם מדברים על תרופות נוגדות דיכאון, אותם נזקים שעלולים להיגרם זוכים לכינוי המלבב “תופעות לוואי”.

ובכן, הנה מספר “תופעות לוואי” שגירדנו מתווית על תרופה נוגדת דיכאון שכל רופא שני ישמח לרשום לכם:

– בעיות בשפיכת זרע
– דיכאון
– כאבי ראש
– שלשול
– חרדה
– רעידות
– ירידה בחשק המיני
– ראייה מטושטשת

עכשיו תעיפו מבט על רשימת “תופעות הלוואי” הזו ותגידו לי אתם אם אלו לא נזקים של “סמים קשים”?

טכניקת השקילה של משטרת ישראל

כבר במשך שנים רצות להן כל מיני אגדות וסיפורים על שיטות השקילה של המשטרה והדרכים בהן היא מצליחה לנפח לכם את העונש בבית המשפט. ובכן, מבלי להיכנס עכשיו לאופן המדויק שהשקילה מתבצעת אני פשוט אביא דוגמא אחת טובה כיצד המשטרה לא מהססת לשקר ולהטעות את הציבור:

בכתבה משבוע שעבר דיברו על מחירים של 120 שקל לגרם הידרו ומיד אחר כך סיפרו על דירה בלב דיזינגוף שגידלו בה על הגג גינת קנאביס מרשימה (כולל כמובן תמונה של השוטר התורן שידפוק צילום עם חיוך על רקע הצמחים הללו כאילו אפשר לחשוב שהוא בעצמו השקיע בפרויקט הזה). רפ”ק ערן אוסטר סיפר: “הטמפרטורה והלחות היו כאילו אתה מגיע לג’ונגל בקולומביה. תפסנו שם 78 ק”ג נקי”…

“78 ק”ג” שמעתם? אבל לא סתם 78 קילו – 78 קילו “נקי” !

האם רפ”ק ערן אוסטר מוכן להסביר לנו למה הוא מתכוון כשהוא אומר “נקי”??

כשאנחנו קונים מוצר בסופר וכתוב עליו “משקל נקי 800 גרם” זה אומר לנו שהנתח הגולמי של המוצר, החלק שהוא למעשה בר שימוש – בלי אריזת הקרטון ועטיפת הניילון שוקל 800 גרם.

האם רפ”ק ערן אוסטר וחבריו יכולים לספר לנו כיצד הם לקחו את כל שתילי הקנאביס שהם מצאו על הגג בדיזינגוף, ישבו עם מספריים וגזמו את כל הענפים והעלים המיותרים, ולאחר מכן גם תלו את הפרחים לייבוש?

כי אם הם בטעות “פסחו” על התהליך הזה – הם פשוט מביאים לכם נתונים שקריים. בתהליך הייבוש עצמו מאבד הצמח למעלה מ-60% מהמשקל שלו! אבל כמובן שבמשטרה לא מוטרדים מ”נתונים חסרי משמעות” שכאלה – העיקר שהם יגרמו לכם לחשוב שהבחור יכול היה לעשות קופה של 120 שקל לגרם כפול 78,000 גרם…

תרופות אנטי דיכאוניות - כשזה מגיע מהממסד הנזקים בעצם הופכים ל"תופעות לוואי" קלות...
תרופות אנטי דיכאוניות – כשזה מגיע מהממסד הנזקים בעצם הופכים ל”תופעות לוואי” קלות…

יכולתי להמשיך ולכתוב על אבסורדים מגוחכים ושקרים נוספים שעולים מהכתבה אבל נראה לי שהרעיון עבר. מצער לראות כיצד עיתונאי במדינת ישראל מחליט להציג את תופעת הגידול הביתי באור כל-כך שלילי במקום להציג את הצד המדהים ביופיו של אזרחים נורמטיביים אשר תורמים לחברה, עושים מעשה פעיל ומפסיקים לממן ארגוני פשיעה וטרור, מפסיקים לצרוך חומרים שגדלו לא בפיקוח ובמקום זה מתחילים בתחביב כיף, מעשיר וחווייתי של גידול צמח טבעי.

קיראו עוד: מדריך לגידול מריחואנה בבית בשלושה שלבים פשוטים

הגיע הזמן שנפסיק לאכול את השקרים שמאכילים אותנו, נפסיק לתת לאנשים מסוימים לקבוע מה נכנס לנו לפה ומה לא. לא ייתכן שרופא ירשום לנו בהינף יד מרשם לתרופה מסונטזת עם תופעות לוואי שהשטן לא חשב עליהן בזמן שבשביל לקבל “אישור” לאכול עוגיה עם פרח אנחנו צריכים לעבור אלף ואחת וועדות של משרד הבריאות.

הגיע הזמן שנפסיק את הפשע שהממסד מבצע בנו יום יום – אל תחששו, תגדלו קנאביס. אין אף גורם בעולם, רם מעלה ככל שיהיה אשר יש לו את הזכות המוסרית לקבוע לכם איזה צמח תגדלו בארון ואיזו תרופה היא הטובה ביותר עבורכם…

רק בריאות…

לקריאת הכתבה המקורית שפורסמה במוסף “7 ימים” לחצו כאן.

קיראו עוד: פנייה לעיתונאי ישראל – היידרו זה לא סם וקנאביס לא גדל במעבדה!

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר