לפני ואחרי: איך משפיע קנאביס על ילדה הסובלת מאוטיזם קשה

“זה עובד ב-100% מהפעמים,” אומר מארק, המספק לבתו קארה, הסובלת מאוטיזם קשה, טיפול לא חוקי בקנאביס. “התקפי האלימות הקשים נרגעים תוך דקות ספורות ועושה לה מצב רוח טוב לאורך כל היום,” הוא מסביר.

מארק זרטלר, תושב טקסס, ארה”ב, מצא את הטיפול הטוב ביותר לבתו קארה, הסובלת מאוטיזם קשה הגורם לתופעות בעלות נזק רב.

במקום התרופות אותן סיפק לבתו במשך זמן רב ולא הצליחו לעשות תמיד את העבודה כנדרש, החליט מארק לנסות ולבדוק כיצד ישפיע הטיפול בעזרת קנאביס.

למרות שקנאביס אינו חוקי כלל במדינת טקסס בחר מארק במודע לעבור על החוק ולספק לבתו קנאביס שנרכש באופן אסור.

קארה שואפת את אדי הקנאביס ומצליחה להתמודד עם התקפי הזעם ואלימות העצמית הפוגעים בה ובסביבתה.

“אנחנו לא נגד רופאים,” מסביר מארק בפוסט שפירסם בפייסבוק ובו סרטון של בתו לפני ואחרי הטיפול בקנאביס. “קארה נוטלת 8 סוגי תרופות מרשם שונות, אבל קנאביס הוא התרופה הטובה ביותר, בפער רב.”

“האדים שקארה שואפת אינם מזיקים, זה לא עשן,” מסביר האב. “הטיפול בקנאביס עם אחוזי THC גבוהים תמיד עובד. הוא מפסיק את ההתנהגות התוקפנית של קארה ב-100% מהפעמים. זה מייצב את מצב הרוח שלה תוך דקות ספורות והיא שומרת על מצב רוח טוב לאורך כל היום.”

לא זיהינו שום השפעה שלילית או תופעות לוואי בעייתיות לטיפול בקנאביס,” הוא אומר. “נהפוך הוא, היא הראתה התקדמות מרשימה במיוחד במהלך השנה האחרונה. העירנות והפוקוס שלה השתפרו פלאים. היא משתפרת גם ביכולות אחרות התנהגותיות.”

את הסרטון פירסם מארק במסגרת פעילותו למען קידום הצעת חוק לטיפול חופשי בקנאביס רפואי במדינת טקסס.

סרטונים כמו זה של מארק וקארה נפוצים בשנים האחרונות ברשת ומציגים לעולם את מה שהרשויות ממשיכות להתכחש לו.

רק לפני מספר חודשים פורסם הסרטון המדהים שזכה לעשרות מיליוני צפיות בעולם ובו מופיע יאן פריצל, חולה פרקינסון קשה, שעולמו השתנה תוך 20 שניות קצרות לאחר שניסה קנאביס בפעם הראשונה בחייו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר