מגלגל...

לכבוד יום הקנאביס: גלידה חינם מבן & ג’ריס

ענקית הגלידות הבינלאומית חוגגת את יום הקנאביס הבינלאומי במבצע מיוחד: גלידה חינם לכל מי שרוכש קנאביס - כל זאת במטרה לעודד את הממשל לקדם לגליזציה בכל רחבי ארה"ב. עם זאת המבצע תקף בקליפורניה בלבד.

לכבוד יום הקנאביס הבינלאומי החל היום (20 באפריל) החליטה חברת הגלידות המצליחה בן & ג’ריס לחלק גלידה בחינם כהבעת תמיכה באג’נדה.

עם זאת המבצע תקף אך ורק למי שרוכש קנאביס באופן חוקי, מחנויות חוקיות, בקליפורניה, ארה”ב.

קליפורניה, כמו 9 מדינות אחרות בארה”ב, אישרה לגליזציה במשאל עם שנערך לפני שנתיים וחצי ולפני כשנה כבר נפתחו חנויות קנאביס חוקיות במדינה.

חברת בן & ג’ריס, תומכים ותיקים בלגליזציה שנתנו אפילו שם קנאביסטי לאחת הגלידות שלהם, רצו להביע תמיכה פומבית בהסדרת שוק קנאביס חוקי לכבוד יום הקנאביס הבינלאומי (420) הנחגג מדי שנה ב-20 באפריל.

לשם כך היא חברה יחד עם רשת חנויות קנאביס גדולה בסן-חוזה, קליפורניה, ומציעה בשעה זו ולאורך הסופ”ש כוס גלידה בחינם לכל מי שרוכש קנאביס באחת מחנויות רשת הקנאביס.

“לגליזציה בלי צדק זה חצי כח” נכתב במודעה שפרסמה החברה. לדבריהם היוזמה נולדה על מנת לעורר מודעות לחוסר השוויון בין אלו המשתמשים בקנאביס באופן חוקי לאלו שנעצרים ונאסרים על כך.

“המדינה השתנתה וכיוונה מחדש את היחס ללגליזציה לאורך השנים, עם 60% מהציבור שתומכים היום במהלך,” כתבו. “מה שמטריד זה שמערכת המשפט לא יישרה קו עם התרבות”.

בחברת הגלידות אף הלכו צעד נוסף ופרסמו עצומה באתר הבית שלהם ובה קריאה לקונגרס האמריקני לבטל רישומים פליליים מן העבר. קרוב ל-30 אלף חתמו על העצומה עד כה.

בתמורה לשיתוף הפעולה עם בן & ג’ריס נותנת רשת חנויות הקנאביס תרומה בסך 4.20% מכל רכישה לטובת תכנית סיוע משפטי ללא מטרות רווח המייעצת לנפגעי מדיניות ההפללה כיצד לנקות רישומים פליליים מהעבר.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר