מגלגל...

כתב הבריאות הראשי של איי.בי.סי מצטרף לתומכים בלגליזציה

ד”ר ריצ’רד בסר, כתב הבריאות הראשי של רשת הטלוויזיה האמריקנית ABC, מצטרף לתומכי הלגליזציה. “לא הגיוני שמבוגרים לא יכולים לבחור האם לעשן מריחואנה,” הוא טוען.

לפני מספר חודשים הצטרף לקהילת תומכי הלגליזציה חבר בכיר – ד”ר סנג’יי גופטה, כתב הבריאות הראשי של רשת CNN – שאף פירסם סרט באורך מלא ובו הציג את יתרונותיו הבריאותיים של הקנאביס. במקביל לשידור הסרט פירסם ד”ר גופטה מאמר מיוחד שעשה כותרות בכל העולם ובו הצהיר כי על אף התנגדותו בעבר, הוא תומך כעת בלגליזציה של קנאביס ובהרחבת השימוש הרפואי בו.

כעת מצטרף חבר בכיר נוסף לקהילה: ד”ר ריצ’רד בסר, כתב הבריאות הראשי וראש דסק הבריאות של רשת הטלוויזיה האמריקנית ABC, אמר השבוע בשיחה באולפן כי הוא חוזר בו מהתנגדותו וכי הוא תומך בלגליזציה של מריחואנה.

ריצ'רד בסר, כתב הבריאות של ABC
ריצ’רד בסר, כתב הבריאות הראשי של ABC

ד”ר בסר, רופא ילדים במומחיותו ומי שעמד בעבר בראש המרכז לשליטה ובקרה על מחלות של ממשלת ארה”ב, אמר:

“זה פשוט לא הגיוני שאנשים מבוגרים לא מורשים לבחור להשתמש במריחואנה, אבל כן יכולים להשתמש באלכוהול. מריחואנה היא פחות ממכרת, מסוכנת פחות לנהיגה ולבעיות ילודה ובניגוד לאלכוהול לא סביר שתגרום למקרי אלימות.”

ד”ר בסר אף התייחס ספציפית לנושא השימוש בקרב בני נוער וצעירים. “לגליזציה אין משמעותה סימן לילדים שזה בסדר,” אמר. “אבל אני מכיר את הקהילה בה אנו חיים. ילדים מעשנים גראס גם בלי זה.”

“אני רופא ילדים ואב לשני בני נוער ואני מאוד מודאג מההשפעה של השימוש בקנאביס על מוחם של ילדים,” סיפר. “אז בחנתי את הנושא לעומקו והשתכנעתי מהטיעונים בעד לגליזציה.”

צפו בדיון (אנגלית):

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר