יש כיוון? 8 סוגים של סוחרי סמים טיפוסיים

כולנו נתקלנו בדילרים מסוגים שונים – הנודניק, המפוקפק וזה שרוצה להיות חבר שלך הם רק חלק מהטיפוסים שאיתם אנו נאלצים לעשות עסקים בגלל שהתחום לא מוסדר בחוק.

ישנם סוגים רבים ושונים של סוחרי סמים בעולם אבל לא משנה לאן תלך אתה תמיד תיתקל ב-8 האלה. אלה הם הסוגים הנפוצים ביותר של סוחרי הסמים, ואם אין לך מזל הסוחר שלך יענה על כמה מהסטריאוטיפים הללו יחדיו.

הנודניק

סוג זה של סוחר סמים מופיע לעתים קרובות בזמן רכישת עשב מחוץ לתחום המוכר שלך. כלומר, כאשר יש לך עסק עם סוחר שאתה לא רואה על בסיס קבוע. לפני שתעזוב את נקודת המפגש סוג הסוחר הזה ייתן לך את המספר שלו שלוש פעמים, יגרום לך להתקשר אליו כדי לשמור את המספר שלך בטלפון שלו, וחצי מהמשפטים שלו יסתיימו ב”אל תשכח להתקשר אלי”. הם ינסו להציע לך עסקאות חבילה כדי לקבל ממך כמה שיותר כסף, כי הם לא יודעים אם אי פעם יקבלו את ההזדמנות לקחת את הכסף שלך פעם נוספת.

המפוקפק

כל אחד צריך להתמודד עם סוחרים כאלה פעם או פעמיים בקריירת עישון הגראס שלו. כשאתה מתקשר אליהם בפעם הראשונה הם לא נשמעים כאילו שבאמת יש להם את זה וכשאתה מגיע לנקודת המפגש, הם מופיעים כמו אחד הגברים העליזים מרובין הוד. הם לוקחים את הכסף שלך, עוזבים מבלי לומר יותר מדי ומסתכלים עליך כאילו היית סוכן המחלקה למלחמה בסמים. אם הם לא היו מחפשים שוטרים כמו וינשופים בחצות הלילה היית נשבע שהם באמת כאלה.

האחד שרוצה להיות חבר שלך

האם אי פעם ראית את הסרט Pineapple Express ? אם כן, אז אתה יודע בדיוק למה אני מתכוון. סוג הסוחר הזה הוא מישהו שאתה פוגש אך ורק כדי לקנות עשב אבל הוא מחליט שאתה יותר מדי מגניב מכדי לתת לך לעזוב. תמיד יש להם אחד מגולגל כשהם נפגשים אתך והם רומזים באופן ישיר שאין להם מה לעשות ושישמחו להישאר בסביבה. לכל אחד יש חבר שהוא סוחר סמים, אבל זה לא אומר שאתה צריך להיות חבר של כל סוחרי הסמים.

השקט

אין הרבה שאנחנו יכולים להגיד על הבחור הזה, כי אנחנו לא יודעים עליו שום דבר. הוא מתנהג כאילו הוא אף פעם לא ראה אותך בכל כל פעם שאתה פוגש אותו. הוא פשוט מושיט לך את המוצר ועוזב מבלי לומר שלום או להתראות. זו שיטה טובה, אבל היא עדיין מעוררת בי צמרמורת.

גם זה בטח יעניין אותך

האחד שתמיד מאחר

ככל הנראה התכונה הנפוצה ביותר בקרב סוחרי הסמים היא חוסר תחושת הזמן שלהם. אבל כאשר מדובר בסוג הזה יש כמה דברים שכדאי לזכור. הראשון הוא שאם הם אומרים שיתקשרו אליך בחזרה אל תסמוך על זה, והמשך את החיפוש אחר העשב. השני הוא שעליך לקחת את הזמן שהם אומרים לך ולכפול אותו ב-3. אם הם יגידו לך 5 דקות, צפה ל-15, ואם הם אומרים חצי שעה, לך לראות סרט. סוחרים משקרים בנוגע למרחק שלהם ממך מכיוון שהם מפחדים שתשקיע את הכסף שלך במקום אחר.

הבחורה היפיפייה

זו יכולה להיות בעיה רצינית כשמדובר במעשנים שהם גברים. גברים רבים ימשיכו להתקשר אליה בשביל עשב גם אם זה לא מועיל לאף אחד. למה ? מכיוון שגברים אוהבים להיות בחברתן של בחורות סקסיות, ומשום מה חושבים שהם יכולים לבנות מערכת יחסים על ידי קניית עשב. עשה לעצמך טובה ותפסיק לנסות, והשג לעצמך עשב טוב יותר, המראה שלה הוא חלק מהפעילות הנמרצת שלה. היא יודעת שאתה חוזר בגלל הפנים היפות שלה ולא בגלל העשב, ומשתמשת בהן לטובתה. לכן, בקניית עשב התרכז בקניית העשב, ואם אתה עדיין צריך בחורה להסתכל עליה, לך לשבת מחוץ למכון הכושר המקומי, תמצא שם שפע של מטרות לארוב להן.

האחד שרוצה לעשן אתך

הבחור הזה אף פעם לא הולך מהר כמו שהוא מגיע. נראה כאילו אתה הקונה היחיד שלו, או אפילו החבר היחיד שלו. כשאתה מתקשר אליהם כדי לקנות, מה שהיה אמור להיות תהליך טיפול חיצוני הופך לתהליך שיקום מלא של שישה שבועות. הם סוג של מתמהמהים כאילו הם מחכים למשהו, אבל לא, הם פשוט מחכים לראות אם אתה הולך להדליק אחד.

האחד שלא יודע מה הוא עושה

סוג זה של סוחר סמים הוא תמיד הטוב ביותר לקנות ממנו. הוא בדרך כלל חדש בקטע של המכירה ולכן אינו יודע כיצד לארוז את החבילות כמו שצריך ושם בכל אחת קצת עשב עודף. הוא עושה זאת כי הוא רוצה להפוך את הקונים שלו למאושרים ולא רוצה שמישהו יחשוב שהוא אורז חבילות קטנות מדי בשלב כה מוקדם בקריירה שלו. אני מציע שכאשר תמצא סוחר כזה, קנה ממנו כמה שאפשר, כי עם הזמן כולם לומדים איך לעשות את זה כמו שצריך והחבילות המפוטמות שלו לא תהיינה בסביבה לנצח. אז כמו שאומרים בוול סטריט – לקנות! לקנות! לקנות!

מקור

ראו גם: מדריך: איך להיות סוחר מריחואנה מוצלח

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר