בעולםכלכלה

ממבצעי יום שישי השחור: ג’וינטים בדולר

בכל שנה מצויין ברחבי ארה”ב ‘יום שישי השחור’ במהלכו ניתנות הנחות ענק על מבחר אדיר של מוצרים בשוק. השנה, לראשונה, הצטרפו גם חנויות הקנאביס החוקיות לחגיגה וחלקן מציעות ג’וינטים בדולר אחד בלבד.

יום שישי השחור (Black Friday), כינוי ליום שישי הפותח את עונת המכירות לקראת חג המולד בארה”ב, הוא למעשה יום החג הרשמי של הצרכנות האמריקנית המפורסמת. ביום זה מציעים כל בעלי העסקים הנחות-ענק של עד 80% בתקווה למשוך כמה שיותר קונים.

השנה הפך יום שישי השחור ל”יום שישי הירוק” כלראשונה מאז אושרו בארה”ב חוקי לגליזציה רשמיים המתירים מכירה ושימוש במריחואנה באופן חופשי, יציינו גם בעלי חנויות הקנאביס את החגיגות במבצעים שיכללו בין השאר הנחות משמעותיות על רכישת מריחואנה.

במהלך היום יוכלו צרכני קנאביס בדנבר, קולורדו, לרכוש שקיות חגיגיות של 28 גרם מריחואנה ב-50$ בלבד (15 ש”ח לגרם). באחת החנויות בעיר ייזכו הרוכשים הראשונים להנות ממחירי מבצע מפנקים במיוחד של דולר אחד לג’וינט.

“אני מוכר במחירי הפסד לכבוד החג ובעיקר כדי למשוך לקוחות חדשים,” סיפר על פי הדיווח ריאן פוקס, מבעלי אחת חנויות הקנאביס בעיר.

עצומה: תשוחרר נעמה מהכלא הרוסי!

לא טסים דרך רוסיה עד שחרורה של נעמה מהכלא הרוסי! כל חתימה על העצומה שולחת אוטומטית דוא"ל אל שגרירות רוסיה בישראל.
 
חתמו עכשיו
חתמו עד כה:
5407

בחנות אחרת יוכלו צרכני הקנאביס לרכוש אריזות חג מוכנות כדי להניח מתחת לעץ חג המולד בבית. החבילות נמכרות בעבור 49.99$ ומכילות בין השאר ג’וינטים, עוגיות וממתקי מריחואנה למיניהם. במהלך היום יימכרו גם תווי-קנייה המיועדים לרכישת קנאביס בכ-300 חנויות שונות בקולורדו.

ראו עוד:
שוק קנאביס: מוכרים ג’וינטים במרכז העיר
הסיפור האמיתי מאחורי חג המולד
סולן להקת סייפרס היל מציג: ג’וינט ב-1500$ דולר
תושבי קולורדו מרוצים: “הלגליזציה עשתה טוב למדינה”


קנסות קנאביס

(החל מ-1 באפריל 2019)

מבוסס על נתון שחשף השר ארדן. המשטרה מסרבת לחשוף נתון רשמי (פרטים כאן)
חדשות
Close