ממבצעי יום שישי השחור: ג'וינטים בדולר

בכל שנה מצויין ברחבי ארה"ב 'יום שישי השחור' במהלכו ניתנות הנחות ענק על מבחר אדיר של מוצרים בשוק. השנה, לראשונה, הצטרפו גם חנויות הקנאביס החוקיות לחגיגה וחלקן מציעות ג'וינטים בדולר אחד בלבד.

יום שישי השחור (Black Friday), כינוי ליום שישי הפותח את עונת המכירות לקראת חג המולד בארה"ב, הוא למעשה יום החג הרשמי של הצרכנות האמריקנית המפורסמת. ביום זה מציעים כל בעלי העסקים הנחות-ענק של עד 80% בתקווה למשוך כמה שיותר קונים.

השנה הפך יום שישי השחור ל"יום שישי הירוק" כלראשונה מאז אושרו בארה"ב חוקי לגליזציה רשמיים המתירים מכירה ושימוש במריחואנה באופן חופשי, יציינו גם בעלי חנויות הקנאביס את החגיגות במבצעים שיכללו בין השאר הנחות משמעותיות על רכישת מריחואנה.

במהלך היום יוכלו צרכני קנאביס בדנבר, קולורדו, לרכוש שקיות חגיגיות של 28 גרם מריחואנה ב-50$ בלבד (15 ש"ח לגרם). באחת החנויות בעיר ייזכו הרוכשים הראשונים להנות ממחירי מבצע מפנקים במיוחד של דולר אחד לג'וינט.

"אני מוכר במחירי הפסד לכבוד החג ובעיקר כדי למשוך לקוחות חדשים," סיפר על פי הדיווח ריאן פוקס, מבעלי אחת חנויות הקנאביס בעיר.

בחנות אחרת יוכלו צרכני הקנאביס לרכוש אריזות חג מוכנות כדי להניח מתחת לעץ חג המולד בבית. החבילות נמכרות בעבור 49.99$ ומכילות בין השאר ג'וינטים, עוגיות וממתקי מריחואנה למיניהם. במהלך היום יימכרו גם תווי-קנייה המיועדים לרכישת קנאביס בכ-300 חנויות שונות בקולורדו.

ראו עוד:
שוק קנאביס: מוכרים ג'וינטים במרכז העיר
הסיפור האמיתי מאחורי חג המולד
סולן להקת סייפרס היל מציג: ג'וינט ב-1500$ דולר
תושבי קולורדו מרוצים: "הלגליזציה עשתה טוב למדינה"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט