דיווח מזוייף: 37 הרוגים ממנת יתר של מריחואנה בקולורדו

באנו להרגיע: הדיווח על אזהרות המתנגדים ללגליזציה שהתגשמו ולפיהם יממה לאחר כניסתם לתוקף של חוקי הלגליזציה בקולורדו והתרת מכירת קנאביס בחנויות, 37 אזרחים מתו בעקבות מנת יתר של מריחואנה, הוא כמובן מזוייף ופורסם באתר סאטירי.

קולורדו שוקלת מחדש את חוקי הלגליזציה שנכנסו לתוקפם שלשום – זאת בעקבות עשרות פצועים והרוגים שנפגעו ממנות יתר של מריחואנה. כך פורסם הבוקר באתר הסאטירי Daily Currant.

גולשים רבים כתבו לנו בשאלה במה מדובר ורצינו להרגיע: מקנאביס לא ניתן לקבל מנת יתר או למות באופן ישיר. זה לפחות לא קרה מעולם… הדיווח באתר הוא סאטירי ומזוייף, כמו כל הכתבות האחרות בו.

על פי הדיווח, 37 בני אדם נהרגו ברחבי מדינת קולודו במהלך הימים האחרונים, עם כניסתם לתוקף של חוקי הלגליזציה. רבים אחרים הנמצאים כעת במצב של בין חיים למוות ומאושפזים בבתי החולים אינם צפויים לשרוד את המכה.

"זה טירוף מוחלט," סיפר ג'ק שפרד, מנתח ראשי בבית חולים בדנבר, קולורדו. "מאז הבוקר כבר חתמתי על מותם של חמישה תלמידי קולג' ורבים נוספים מגיעים בכל רגע."

"קריסת מערכות ודימומים פנימיים הם רק חלק מהנזקים שנגרמו. עד שבוע הבא צפוי לעלות מניין המתים עד ל-200, אולי 300. מישהו צריך להתערב ולעצור את הטירוף הזה. אלוהים, למה עשינו לגליזציה של מריחואנה? מה חשבנו לעצמנו?"

הדיווח ממשיך ומפרט כי אחד הטיעונים הבולטים של תומכי הלגליזציה היה שהקנאביס בטוח יותר מאלכוהול וטבק ואינו יכול לגרום למנת יתר. "עם זאת, קבוצה מצומצמת ואמיצה של אנשים ניסה להזהיר את הציבור בקולורדו מפני הסכנות החמורות של הסם".

"אמרנו לכולם שזה מה שיקרה," אומר בעלים של עסק לייצור אלכוהול. "מריחואנה היא סם מסוכן והרסני שגורם להתמכרות והורס חיי אדם."

"מתי בפעם האחרונה שמעת על מישהו שחטף מנת יתר מבירה? כל קבוצות הלגליזציה האלה צריכות להתבייש בעצמן. דמם של המתים על ידיהם."

אחד הקורבנות, ג'סי ברוס פינקמן בן ה-29, דילר מתאמפטמין לשעבר מאלבקרקי עבר לאחרונה לקולורדו כדי להקים עסק קנאביס חוקי. פינקמן חגג עם חברים במהלך הלילה עד שחטף שבץ מוחי והתקף לב שבסופו של דבר הרגו אותו. בנתיחת הגופה נמצא שבדמו היו כמויות גדולות במיוחד של סם מסוג מריחואנה.

ג'ון היקנלופר, מושל קולורדו, מתכנן כעת לבטל את החוקים החדשים בעקבות המאורעות הקשים…

הדיווח המזוייף מציג למעשה את האבסורד שבחוקי האיסור על קנאביס.

ראו: כמה מתו משימוש במריחואנה מאז הבוקר?

חדשות
Back to top button